Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a szerelem?

Figyelt kérdés
Barátom 2evig szerelmes volt belem es 8honapja együtt vagyunk.azt mondta hogy ha meg 3evig egyutt leszunk akkor eljegyez. De felek hogy mar akorra nem fog szeretni. Meddig tart a szerelem?tarthat sok even keresztul? En 17 eves vagyok ö 18.(normális válaszokat)

#Fiu-lány-szerelem-kapcsolat-eljegyzés-tini
2017. ápr. 13. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Azt olvastam egyszer hogy biológiailag 2-3 évre van belénk kódolva, utána már a kötődés számít, hogy mennyire működik jól a kapcsolatotok.


Sajnos fiatalkorban az ember még könnyebben áll tovább, ha nem tetszik neki valami, idősebben már inkább dolgozik a kapcsolaton és kompromisszumokat köt.


Én azt mondom, felesleges ezen előre aggódni, simán lehet hogy együtt lesztek 50 év múlva is, ismerek ilyen párokat, de azért ne tetováltasd magadra a nevét.

2017. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ.hát én vagyok neki az első barátnöje és az elsö nagy szerelme
2017. ápr. 13. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt hallottam valahol, hogy a szerelemnek a "biológiai reakciója", tehát a "kémiája" ha így tetszik, az egy jól működő kapcsolatnál is max 7 év alatt zajlik le. Utána már valóban inkább szeretet, kötődés, esetleg megszokás. Az a tipikus "járt utat a járatlanért" eset.
2017. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!