Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rosszabb a viszonzatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rosszabb a viszonzatlan szerelemnél? Van egy fiú akit 1éve ismerek a suliból, de csak neten beszéltünk, élőbe még soha.

Figyelt kérdés

Ezért, nem értem , hogy szerettem bele. Ő is szokott néha olyanokat vissza irni, amiből úgy tűnik, hogy akar valamit, és érez is. De aztán bumm, nem ír vissza, suliba meg csak nézz. Mindig én írok rá. Nyaron leirtam neki, hogy szeretem de nem érdekelte.

De olyanokat irkált utana, hogy velem akar lenni meg stb.

Tegnap megint ra irtam de megint nem ir. 1eve szeretem, es azota nem tudok mas fiura se nezni.


Mit tegyek? Miert csinalja?


2017. ápr. 13. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Én ugyan igy vagyok csak egy lánnyal :((((
2017. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sorstars:)
2017. ápr. 13. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Több opció is van. Viszon nekem 2 jutott eszembe.

1. Csak szórakozik és semmit sem akar.

2. Vagy veled akarna lenni csak nagyon félénk és ezért nem igazán mer megtenni dolgokat.


Mellesleg olyan az írásmódod mint nekem*.*

16l

2017. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én inkább az elsőre tippelnék..hiszen annyi módja lett volna már mindenre..:)


Még a korunk is olyanaz.:Dd

2017. ápr. 13. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
*ugyanaz
2017. ápr. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!