Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a fiú internetes barátomba?

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátom már december óta akit anotalkon ismertem meg és nincs olyan nap hogy ne beszélnénk. Ő 16 éves én meg 14. Nagyon jól kijövünk egymással. Csak egy baj van. Beleszerettem :/ Szerintetek mit tegyek? Kérlek normális válaszokat írjatok!
2017. ápr. 18. 17:03
 1/6 Csucsu007 ***** válasza:
Nem szerettél bele. Simple as that.
2017. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen. És nem egyszerű dolog. Had legyek már tisztába a saját érzéseimmel.
2017. ápr. 18. 17:10
 3/6 Csucsu007 ***** válasza:
Hátk tetudod. Milyen csatornákon kommunikáltok?
2017. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerelemhez ismerned kéne a hangját, a sziulettjét, mozgását, illatát, hirtelen reakcióit, és a szerelmesek közt létrejön egy különös kémiai kapcsolat. Ez interneten nem valósulhat meg, valószínűleg csak repkednek benned a hormonok, vágysz a szerelemre, kíváncsi is vagy és szeretnéd is, hogy szeressenek. Mivel belsőleg bejön a fiú, kaptál az alkalmon és beleképzeltél dolgokat a számodra ismeretlen jellemzői helyére, (Lásd fent) így létrehozva a tökéletes fiút, akit szerethetsz.



Vagy tényleg szerelmes vagy, ki vagyok én, hogy megmondjam, ez csak egy saját tapasztalat volt...

16/L

2017. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az internetes "szerelem" nem igazi szerelem. Találkozzatok, beszélgessetek élőben (ha messze vagytok egymástól akkor is), mert csak így tudod magadban tisztázni ezt a fajta "szerelmet", mert addig ebben az érzelmi csapdában leszel és tényleg előfordulhat, hogy többet beleképzelsz, jobb embert látsz magad előtt mint amilyen ő a valós életben külsőre és belsőre.
2017. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az internetes szerelem is ugyanolyan.

A szerelem attól alakul ki hogy sokat gondolsz rá és nézed a képeit.

Vagy akár élőbe vele vagy. Az agyadnak mindegy.


Ugyanazok a hormonok termelődnek olyankor is. Mindegy hogy hol van a szerelmed.


Próbálj vele találkozni, vagy csináljatok LIVE-ot, telózzatok.

2017. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!