Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Suliban tetszik egy csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban tetszik egy csaj, odamennék hozzá, miket mondjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csak láttam a lányt eddig. Még egy szót se beszéltünk. Csak a folyosón lenne módom rá odamenni hozzá. Nevemet se tudja. Mit mondjak neki? Olyasmi pl jó hogy "láttalak mostanában a suliban és tök rendes lánynak tüntél, ezért ide kellet jönnöm bemutatkozni... Szívesen megismernélek." vagy az ilyesmi elég béna? Ha igen, akkor tudtok jobbat?

2017. ápr. 18. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
mondjuk sunáználak béjbi, egy dolog hiányzik belőled, belőlem 10 centi. tuti bejön neki.
2017. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosan menj oda hozza. " szia xy vagyok, lattalak az utobbi idoben es nagyon szimpatikusnak tunsz. Van kedved beszelgetni?' vagy hasonlok. Esetleg elkersz tole valamit mert veletlenul nincs nalad, pl tol, vagy zsepi, nem talalod valamelyik tanarod es nem e latta es akkor elegyedsz vele beszedbe majd jon magatol. De ha bena dumaval is mennel oda hozza es szimpatizalna veled szerintem nem erdekelne:D remelem tudtam segiteni. Sok sikert:D
2017. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi, tök gyors válaszokat! Várom az estetleges öbbi választ :) és légyszi írjatok egy kort meg egy nemet is a végére. Ja és egy mellékes kérdés: érdemes lehet várni jobb alkalomra hátha akad valami sulis program vagy buli vagy ilyesmi, vagy nem érdemes?) De főleg az eredeti kérdésen van a hangsúly, ez most
2017. ápr. 18. 20:24
 4/14 A kérdező kommentje:

*főleg az eredeti kérdésen van a hangsúly ez csak most eszembejutott.


Lemaradt a végéről.

2017. ápr. 18. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok 17/L

Hat ha tudod hogy szokott bulikba jarni es hogy hova akkor azis jo:D es ha lesz meg iskolai programotok azis tokeletes , lehet nem lenne korulotetek annyi ember. Ha egyikbe se vagy biztos ne kockaztass es tedd meg mi hamarabb.

2017. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, magabiztosan köszönj neki, dicsérd meg a külsőjét például, tegyél fel egy esetleges közös témát és beszélj erről vele. Ha nagyon jól sikerült, akkor ajáld fel, hogy a haza felé vezető úton egy kis darabig elkiséred. Nálam vagy 4x működött, sok szerencsét. Írd, hogy hogyan sikerült
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj oda dicsérd meg a külsejét. Esetleg segíts neki vinni a táskáját. Néha a tettek többet érnek mint a szavak(testbeszéd) de csak módjával.
2017. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen direkt duma annyira nem szerencses. Esetleg varj valami jobb alkalomra (pl sulis esemeny vagy akar egy buli amit irtak elottem), ahol valami urugy reven szobaelegyedhettek. De az is mukodhet, ha egymasba botlotok tobbszor, vagy ha egyedul van kerdezel tole valamit vagy ilyesmi. Csak ne azzal kezdd hogy tetszik neked, azzal kicsit nehez mit kezdeni. Elso korben csak probalj meg vele kapcsolatba lepni, parszor beszelgetni es ugyis latod majd hogy vevo-e a tarsasagodra vagy sem. 20L
2017. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerult?
2017. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta még nem láttam, nem találkoztunk(lehet beteg stb.), de amint meglesz, szólok :) ne aggódj!
2017. ápr. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!