Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mentem új suliba és, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem új suliba és, van egy lány aki szinpatikus de nem merek vele annyit beszélni mert félek hogy valamit elszúrok vagy valami roszat mondok! Vajon mit kéne tennem vagy lépnem hogy öszejöjjek vele? 13/f

Figyelt kérdés
13 éves vagyok!

2017. ápr. 21. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő hány éves?

Még fiatal vagy, és nagyon éretlen. :))

Beszelgess vele, add önmagad. Ismerjétek meg egymást aztán vagy lesz valami vagy nem.

2017. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy csak beszélj vele, ennyi. Majd megérzed mit kell tenned. Viszont hiányolom azokat jó komor depressziós miért nincs barátnőm kérdéseket. Fura hogy eltűntek...
2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm , megpróbálom!
2017. máj. 2. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kell annyira komoly kapcsolatot alakítani vele. Keress olyan embereket akik jobban ismerik mint te és kérdezd meg tőlük milyen az érdeklődési köre. Majd beszélj vele. Sok sikert!
2017. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!