Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, van értelme?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, van értelme? 😅. ( lent👇)

Figyelt kérdés
Na arról lenne szó ,hogy lassan 1 hónapja megismerkedtem egy fiúval , már amikor búcsuzkodtunk a szórakozóhelyen puszi és ölelés volt . Amikor haza értem egyből beszélni kezdtünk chat-en ,minden rendben volt egy ideig , Majd egy kevés idő után alig irt, nem igazán keresett és egyik nap én szándékosan leráztam ,hogy lám mit szól hozzá. Aznap nem is keresett ,másnap nem bírtam magammal és rá írtam ,azt mondta azért nm irt mert leráztam és végig fent voltam.. Na ezt vajon miért irta? Mert tényleg így gondolta vagy csak kifogás mert nm írt idáig? Aztán egy ideg nagyon jól megvoltunk majd ezen a héten szerelmet vallot . Én meg mondtam ,hogy tetszik de még nem szeretem . Na ez a mondatom után alig beszélünk . Állandóan azt érzem mással beszél amig nekem nem ir (ritkán ír vagy amikor én írok látja de nem ír vissza) ,mert semmit se tett azért hogy bízzák benne . Mit tegyek? Nekem fontos ez a srác és kell .😔
2017. ápr. 22. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem ezt a lerázós játékot nem kellett volna eljátszanod. Ennek semmi köze a bizonyításhoz szerintem. Te ráztad le a srácot. Ne csodálkozz azon ha nem ír pedig látja hogy fent vagy.

2. Szerelmet vallott te meg gyönyörűen ki offoltad. Közbe meg kell. Akkor meg miért nem tudtad azt mondani hogy "-próbáljuk meg!"?

Komoly nem értelek minek kell ennyire szét szedni a saját életed holott tök simán is mehetne ezzel a sráccal. Beszélj vele és mond el neki az érzéseidet.

2017. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Huh, szerencsesebb a srac, ha nem foglalkozik veled. Tudod kinek kene ilyen mindent tulspilazo, tesztelgeto, feltekenykedo es kozben bizonytalan dramakiralyno?
2017. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"mert semmit se tett azért hogy bízzák benne" Te mit tettél, hogy bízzon benned a srác? Ha tényleg fontos neked akkor sürgősen változz meg, különben talál egy másik lányt akinek nem csak tetszik, hanem szeretni is fogja.
2017. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!