Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú mindig rám kacsint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú mindig rám kacsint mikor meglát az mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki felettem jár eggyel és egy helyre járunk matek tanárhoz,ő van közvetlen előttem.Látásból azelőtt is ismertem ,de ott beszélgettünk először.Még aznap bejelölt és rám írt,jó nem volt valami nagy beszélgetés de akkor is..Rám írt szülinapomkor is ,meg bármit felteszek belikeolja . Szinte naponta találkozunk a suliban én köszönök , ő pedig mindig rám kacsint,vagy néha csak szimplán köszön,de nem lép hetek óta semmit... Amúgy se én,se ő nem olyan típusú akiért ",sorban állnának". Múltkor láttam suli után az egyik osztálytársával sétálni (lány) de akkor is rám kacsintott. Akkor most mi van?Akar tőlem vajon valamit ,vagy csak haverkodni?Amikor kacsint rámosolygok az jó,vagy ilyenkor mit csináljak?Én mit tudok tenni?Mert amúgy bejön, meg pár napja csak vele álmodok

Köszönöm ha segítetek! 16/L



2017. ápr. 22. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan szimpatikusnak tart téged, elvégre akkor nem kacsintgatna annyiszor. Próbáld meg írj neki, hívd el találkozóra, próbálj vele flörtölni.
2017. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy szeret vagy csak dugn.akar
2017. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!