Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nálatok ilyenkor ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok ilyenkor ez mit jelent? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Ezt el is mondtam neki, de van barátja. Megkérdeztem lenne-e esélyem nála. (Nem akarom elválasztani őket) Azt mondta, hogy nem tudja. Ez akkor jót jelent vagy rosszat?


17/f



2017. ápr. 22. 18:04
 1/6 Sztepi ***** válasza:
100%

Nos, ez három dolgot jelenthet.

Jelentheti, hogy van nála esélyed, csak a barátja miatt nem mer igent mondani.

Jelentheti azt, hogy nincs nála eséyed, csak nem akar megbántani.

És végül jelentheti azt, hogy nem tudja eldönteni.

2017. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt tudnia kéne:(( A nem tudom az nagyon semmilyen válasz, valahol ott van benne az, hogy "nem, de nem akarlak megbántani, de ha nem lenne barátom összejönnék veled" vagy valami ilyesmi. Persze nem vagyok nagy szakértő, nem is akarok itt tanácsokat osztogatni, de mindenesetre szurkolok :D Ha meg nem, akkor hagyd a csajt, és keress egy egyedülállót:) 16/L
2017. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első elég jól leírta a tényeket.

Szerintem mindenképp hagyd annyiban, egy nem egyedülállótól amúgy sem kéne megkérdezni, hogy van-e nála esélyed. Valószínűleg azért van párkapcsolatban, mert boldog.


19L

2017. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg több mindent is jelenthet :) az is lehet,hogy csak nem akar egyből elutasítani vagy megbántani.De lehet,hogy nem biztos a kapcsolatában.Ha így van előbb vagy utóbb kiderül, szerintem mindenképp hagyd amíg barátja van,mert ez így fer a másik fiúval szemben :) 16/L
2017. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én hagyom, most várok rá türelemmel
2017. ápr. 23. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen foggal körömmel ragaszkodtam az akkori barátomhoz, mivel azt hittem jobb úgyse lesz. Ettől még csábított más fiú is. Ilyen korban a lányok még túlságosan ragaszkodnak a biztonságukhoz és ők sem tudják mit akarnak. Vagy hajts rá vagy ne foglalkozz vele. Ha csak ott lebegsz lehetőségként, sose lesz belőle semmi :)
2017. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!