Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor hogy vsn?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy vsn?

Figyelt kérdés

14L, van egy fiú akivel közelebb kerültünk egymáshoz mostanában, senkinek nem mondtam még el, hogy mi a szitu, de már sokaknak feltűnt hogy sokat vagyunk együtt. Nincs kijelentve köztünk hogy járunk vagy ilyesmi, de szerintem mindketten többet érzünk a barátságnál. Na de most jön a csavar, barátnőmmel ma beszélgetek és azt mondta hogy ő neki van egy netes barátnője (csak barátság, nem félre érteni) aki bejelölte azt a fiút facebookon akivel közel kerültünk egymáshoz és a barátnőm azf mondta hogy a netes csaj a fiúval (korábban említett) augusztusban akar találkozni, mert hogy ő mondta (fiú), hogy lesz egy jó kis fesztivál, mert ott fellépünk meg minden..(tánccsoport)

Szerintetek mondjam a barátnőmnek, hogy ezt mesélje el pontosan vagy a fiúval kéne erről beszélni?

Aki szeretne az írhatna privátot és akkor ott eltudnám magyarázni jobban!

Normális válaszokat szeretnék! Köszi



2017. ápr. 22. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is kerdezd meg a baratnodet, hogy ki az a netes csaj.

Az is lehet hogy csak kitalalta.

Masodszor tudd meg, hogy a fiunak komolyak-e veled a szandekai, mert sajnos sok fiu egyszerre tobb lanyt fuzoget.

2017. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ezt a dolgot vele kell megbeszélned de az eletkoromra mondhatod hogy meg fiatal vagyok... de azert par dolgot tudhatok. En egy 13F vagyok es en nem tudnek ket egyszerre ket lannyal kavarni de erre csak a baratod tud valaszt adni!! Probald meg!!

2017. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát tisztázzuk még egyszer! Ő vele én nem "járok", hanem alakulóban van ez a dolog, úgy gondolom hétfőn a barátnőme t kikérdezem, és utána fogok a fiúval beszélni. De remélem hogy egy rossz vicc, és csak a netes csaj hazudgál hogy beszélget a fiúval.
2017. ápr. 23. 13:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Na valószínű, hogy mind ez egy nagy hazugság volt, mert volt egy kis beszélgetésem a fiúval és az esett le nekem hogy én vagyok az egyetlen lány akivel privát beszélgetést folytat facen
2017. máj. 8. 10:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!