Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szórakozik velem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szórakozik velem, vagy szimplán hülye?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel elvileg jóban vagyunk. Én bírom őt, és ELVILEG ő is engem.

Viszont a helyzet, hogy elég bunkó a tag. Vagy nem is tudom.

Egész népszerű, van egy menő baráti köre, de ő picit visszahúzódóbb, intelligens, mégis celebnek számít. Jó értelemben.

Néha azt veszem észre, hogy engem néz a szeme sarkából, olyankor én is ránézek. De például, ha beszélek hozzá, úgy érzem, nem igazán figyel rám.

Ha ráírok, akkor tőmondatokban válaszol, de néha talán beszédesebb kedvében van. De valamikor egész egyszerűen úgy dönt, hogy nem válaszol.

Amikor pedig picit berágok rá, hirtelen jófej lesz, keresi a társaságomat is néha és a beszélgetési lehetőséget is.

Tudom, nem vagytok ti sem gondolatolvasók, de talán picit rendet tudtok ebben a dologban tenni :D

Mit érez ez az ember? Velem kapcsolatban? Utál? Vagy mi?



2017. ápr. 22. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, azt valóban nem tudom megmondani, hogy mit érezxd Ha utálna, akkor valószínűleg sosem keresné a társaságodat, és kifejezettem örülne, ha megharagudnál rá. Szerintem. Megeshet az is, hogy mindig akkor írsz neki/próbálsz vele beszélgetni, amikor rossz passzban van, és tudja, hogy bunkó lenne veled, ezért inkább keveset ír/nem is ír vissza. Én sem tudom, mit gondol veled kapcsolatban, de én biztos megkérdezném az egyik ilyen alkalommal, amikor nem válaszol vagy keveset ír, hogy akkor most mi is a baja vagy mi vanxd
2017. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Amúgy egy elég lényeges dolgot kihagytam, hogy párszor már megkérdeztem (nem konkrétan, inkább csak utaltam rá), hogy idegesítem-e. És mindig azt válaszolta, hogy nem idegesítem. Meglehet, hogy rossz passzban van. De van, amikor tényleg (magához képest) egész közlékeny, még hangulatjeleket is használ (nála ez már-már csoda), meg ilyesmi. De aztán egy idő után ilyenkor sem ír vissza.

Ja és anno karácsonyra adtam neki ajándékot, aminek láhatólag őszintén örült.

2017. ápr. 22. 21:18
 3/4 anonim válasza:
Magamra ismertem.
2017. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 :DDD
2017. jún. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!