Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nehéz elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz elfelejteni az első szerelmünket?

Figyelt kérdés

Csak egy kapcsolatom volt még, viszont valamiért nagyon nem tuom elképzelni, hogy ez után más iránt ugyanígy tudnék érezni. (Azóta már szakítottunk, de még mindig így érzek) A kérdésem az lenne, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben, hogy úgy gondolta, hogy nem fog tudni senki mást így szeretni és ez később megváltozott-e, illetve, hogy el tudta-e felejteni az adott fiút, vagy lányt.

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.



2017. ápr. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont így voltam nagyon sokáig, évek teltek el mire beleszerettem egy másik lányba.

Aztán jött egy második akivel azt hittem itt az idő egy új kapcsolatnak.

Azzal a lánnyal pedig pokolian jött ki, jó másfél évig szenvedtem.

Néhány hete viszont engem is megtalált a csoda hogy úgy mondjam és a vesszőt direkt hagyom ki...


Sőt, az életem váratlan fordulatot vett.

Idővel változni fog


22F

2017. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy rettentő nehéz, olyan érzés mintha kitépnének belőled mindent.
2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elég nehéz. Nekem még most sem sikerült teljesen. Bár én akartam hogy vége legyen, lehet hogy rossz döntés volt.


Azért rossz mert túl sok mindenről jut ő eszedbe és nincs összehasonlítási alapod sem. Gyakran nehéz elkülöníteni hogy Ő hiányzik vagy csak az emléke.

2017. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!