Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fura hogy ilyen gondolataim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy ilyen gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most van egy fiú aki nagyon tetszik,sőt a barátnőm szerint egyenesen bele is estem a fiúba.És meg kell vallanom nagyon tetszik a gondolat hogy megcsókoljam, randikra menjünk és órákon át beszélgessünk és sose fogyjon ki belőlünk a szó.Nevezzük Y-nak.

De most eléggé megnehezítí a dolgom egy másik, fiú.Nevezzük mondjuk X-nek.X régen tetszett nekem úgy másfél/két hónapig és nagyon nem is bántodtam meg mert nem tudta, hogy tetszik nekem és közbe lett barátnője szóval annyira nem is baj.De még mindig megvan neki az a barátnője (de az a lány nem egy suliba jár velünk) és X állandóan nyomul rám!Például sokszor kaptam rajta hogy néz, és mozgatja fel le a szemöldökét ha rá nézek. Meg olyanokat mond hogy őt érdekli a szerelmi életem és volt egy szituáció amiben meg azt mondta hogy nem mondta hogy utál.És egyszer ráordítottam hogy ne fogdossa a derekam mert nem szeretem hogy ezt tegye velem és erre olyan arcot vágott mintha egy világ tört volna össze benne.És nem hiszem hogy megjátszotta volna magát, mert amikor egyszer szerelmes voltam egy fiúba és megtudtam hogy egyáltalán nem kedvel akkor körülbelül én is ugyanulyan arcot vághattam.

És Y egy áldás számomra egész nap rá gondolok és azt kívánom bár többször több helyen minéll több időt tudnánk együtt tölteni és már ezer dolgot képzeltem el róla/rólunk (ami nálam nagyon fura mert egy éve még fúúj nem !), de van hogy ez az X is bepofátlankodik a gondolataimba.Pedig nem akarom!



2017. ápr. 22. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél ribizli. X-nek barátnője van, és bármilyen fura is szerintem csak meg akar dugmányolni mert lehet megtudta, hogy tetszik neked. Y-meg ha megtudja hogy könnyen kapható vagy akkor vagy megutál, vagy megdugmányol. (Imádomeztaszót) Szóval ez a helyzet.


Ja. A gondolataid azok lehetnek akármik. Én is szoktam arra gondolni, hogy levágom a saját húsomat és mégse teszem meg:)

2017. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!