Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sosem fog már kiváncsi lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog már kiváncsi lenni rám? Nem fogok hiányozni neki?

Figyelt kérdés

Egy hete ért véget egy 1 hónapos kapcsolatom.. mivel zűrösen lett vége ezért a srác elöbb letiltott, majd egy nap mulva vissza tiltott. Ismerősök azóta sem vagyunk. Én is gondoltam letiltom 1-2 hónapra hátha addig lenyugszunk aztán ráírok hogy mi a helyzet..

Szerintetek fog keresni? Vagy én keressem még?

Ha azt mondaná vissza jön hozzám bele mennék de erre kicsi az esély. Lehet szeretett de lehet soha többé nem akar még beszélni sem velem :/

Fiúk ti ráírnátok azok utàn a volt barátnőtökre pár hónap vagy hét után hogy nektek elegetek lett az egész kapcsolatból stb? Vagy ha nem volt számotokra olyan fontos ez a kapcsolat akkor lehet hogy sosem írnátok neki többet?

Még azzal is be érném ha néha beszélgetnénk de amúgy nagyon hiányzik :(



2017. ápr. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne neten akarj vele kapcsolatot teremteni! Vágom én hogy 21. Század meg minden. De könyörgöm! Emberek vagytok! Menj oda és kérdezd meg rőle.
2017. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ki vagyok tőlük tiltva egy balhé miatt és úgy sem akarna velem találkozni. Ismerem nagyon flegma lenne, meg amúgy is túl sok volt neki amik történtek, szakított, időt kért de már tuti nem akar sose újra velem lenni. :(

Akkor talán ha nem keres megpróbálok írni neki pár hónap múlva..

2017. ápr. 22. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!