Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi! Szerintetek egy olyan sraccal érdemes együtt maradni? Aki.

Figyelt kérdés
Nem kísér haza éjjel 1-kor merthogy akkor neki kell hazamennie egyedül és a város két végén lakunk így minden baráti buliból előbb léphetek le, valamint amikor a barátainkkal boltba akartunk menni a haverja aki nagyon idegesít kitúrt és miközben én vásárolni akartam ő meg semmit a pasim nem állt a sarkára és mündta neki hogy a barátnőjének kéne itt lennie és nem a haverjának ezért engem ott hagytak

2017. ápr. 23. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért mástól várod, hogy "a sarkára álljon" a te nevedben? Te nem tudod megtenni?


A nem hazakísérés: miért kell(ene) hazakísérni azon kívül, hogy nem akarsz egyedül hazamenni? Veszélyes környéken laksz? Te haza szoktad kísérni?

2017. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na MOT hanyagold ezt a srácodat, van rá 10 perced.

mert ilyen barbárral és kaland figurával sose létesítenék komoly kapcsolatot.

Bocs, hogy durván fogalmaztam, de a Te pártodon állok.

Azért ekkora .....b...kót! kirekeszteném az életemből, végleg.

2017. ápr. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, nekem is fura lenne hazakísérni a barátnőmet ha időre megyek haza, főleg hogy általába az utolsó buszával megy el :D
2017. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos szar neki, hogy akkor neki kell egyedül hazamennie, de szerintem a mai világban ne mászkáljon egyedül egy lány éjjel. Ha szeret, a Te biztonságod fontosabb kéne legyen neki, mit a sajár kényelme. Ha meg úgy érzed, a haver neki fotosabb, az nem túl biztató.....
2017. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!