Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 10 hónapja beszélgettünk MSNen és végre találkoztunk. A srác a legjobb fiú barátom de semmi több. A találkozás óta viszont alig ír...pedig fentvan! Megkérdeztem mi baja lett,mire azt mondta csak szimplán nincs kedve az MSNhez amit kezdek erősen kétleni.

Ezelőtt ilyen soha nem volt,vele beszélgettem a legtöbbet és nagyon hiányzik. Azóta visszautaztam külföldre és megint kezd nem írni..van ötletetek,mi folyhat le benne/mit kéne tennem?

16/L



2017. ápr. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az MSN 4 éve megszűnt... :)
2017. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy válaszolni tudjunk, esetleg nem ártana tudni, mi volt a találkozáson. Azt, hogy a "legjobb barátod, de semmi több", ő is tudja, vagy csak te nem érzel semmit iránta?
2017. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A találkozás abszolút jól ment,semmi nem volt és sokat nevettünk,2x megöleltük egymást. Szerintem tisztában van vele hogy mit érzek.
2017. ápr. 23. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy pontosan mennyire vagytok jóban. Nen tudom mi az az msn, de gondolom valami chatelős dolog. Szerintem meg kéne tudnod hogy a srác mit akar pontosan.
2017. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem tisztában van vele hogy mit érzek."


Szerinted? Nem ártana tisztázni a dolgot, hogy ne számítson többre. Tudod, milyen rossz, mikor szerelmes vagy valakibe, de nem tudod, hogy ő is így érez-e, ezért nem mersz kezdeményezni? Viszont ha elmondod, hogy nem, még mindig kevesebbet szenved, mint ha hitegetnéd. Ha meg ő sem, akkor minden mehet tovább, ahogy eddig.


Várj még egy kicsit, lehet, hogy tényleg csak épp nincs kedve. De ha nem változik, akkor gondolj vissza a találkozásra, ott történhetett valami.

2017. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Facebook Messengerre értettem,bocs mindenkitől xD

Szóval,a lényeg hogy idáig ilyen még soha nem volt hogy ne legyen kedve írni..

És nem szeretném ha eltávolodnánk,ezt közöltem is vele de mégis ez van. Nem az a fajta aki hagyna egy barátságot csak így elveszni,szóval nem tudom mi ütött belé

2017. ápr. 23. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerű. 10 hónapig nem találkoztatok személyesen,csak chatelésből ismertétek egymást. Találkoztatok. És auóta nem ír.

???

Nagyon valószínű,hogy csalódott a találkozásban, téged máshogy képzelt el élőben. Attól,hogy csak barátok vagytok,még nem muszáj,higy passzoljatok. Ilyenben már nekem is volt részem. Neten jófej volt és poénkodtunk meg jól eltrécseltünk de élőben kretén volt,égően viselkedett és a poénjai nem úgy jöttek át. Hát sajnos van ilyen.

2017. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!