Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha össze jönnénk mit várnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsmertcsak kérdése:

Ha össze jönnénk mit várnál el a kapcsolattól, mi változna meg? (barátságból lett szerelem) Erre a kérdésre mit lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:10
 1/10 anonim válasza:

Az én párom mielőtt összejöttünk az egyik legjobb barátom volt. Nagyon sokat pattogtunk a témán, hogy mi lenne ha, de egy jó ideig nem mondtuk ki. Aztán lesz ami lesz alapon bele vágtunk.

Eleinte nem sok minden változott a csókokon és a kézfogáson kívül. Furcsa volt, de jó. Aztán szépen lassan kialakult.

Nem kell semmit elvárni. Csak fejest ugrani ha úgy érzed hogy működne.

2017. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 23. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos, neked tették fel ezt a kérdést?Kicsit több iinfo jó lenne
2017. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még nem tette fel ezt a kérdést akibe szerelmes vagyok de hamarosan megfogja kérdezni és nemtudom mi lenne erre a jól megfogalmazott válasz... Talán valami olyasmi h: Azt szeretném h mindíg mellettem legyél h legyen egy társam akivel megoszthatom örömömet bánatomat h közösen segíthessünk egymásnak és bizalmat szeretnék és persze szeretetet

Valamivel esetleg kikéne bővíteni?

2017. ápr. 23. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed, hogy fel fogja tenni? De amúgy jó, csak kicsit nekem ilyen depis
2017. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki felfogja tenni mindenre kiváncsi ezért gondolom h erre is választ szeretne majd kapni
2017. ápr. 23. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondom ez nekem olyanint mikor meghalt magdi anyus a barátok köztbe és utánna vilibácsi kereset magának egy társat bözsikét, de te ne társat keress, barátot\barátnőt, röviden nem kell nagyszavakkal dobálózni, de ez attól is függ mennyi idősek vsgytok?
2017. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 17 évesek vagyunk én vagyok a fiú érdekes a mi helyzetünk mert az egyik barátunk által tudta meg a lány h szerelmes vagyok belé és mondta nekem h nem a barátunktól kellett volna megtudnia ezt és ezt fogjuk megbeszélni h most mi legyen :(

Én nemtudom h ő mit érez az biztos h kérdezni fog és nekem válaszolnom kell majd és h ha feltenné nekem ezt a kérdést akkor 100% h nem tudnék rendesen válaszolni rá

1x voltunk ketten pizzázni és akkor nyuszi voltam nem mertem elmondani h mit érzek :/

2017. ápr. 23. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kell majd mondanod ami jön nem azt anit mi itt a szádba rágunk
2017. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom h úgy kéne csak szeretnék biztosra menni 1x elrontottam már mikor nem mondtam el neki az érzéseim nemszeretném még 1 x
2017. ápr. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!