Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy társaságban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társaságban figyelmen kívül hagy?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ha kettesben vagyunk nagyon jókat beszélgetünk. Minden képemet lájkolja facebookon és instán, chaten nem sokat beszélünk, de ha igen akkor mindig felőlem érdeklődik ( zenei ízlésem, filmek stb...) Minden héten megkérdezi, hogy ott leszek-e a szokásos hétvégi helyünkön (ő is oda jár). Mikor kint vagyunk valahogy mindig sikerül nálunk kikötnie este. Ezek alapján azt hinném bejövök neki, de a társaságban szégyellős lesz, vagy nem tudom és nem szól hozzám. Ha kérdezem válaszol, de amúgy kis túlzással én érdeklem a legkevésbé. Miért van ez? Most akkor bejövök neki, vagy csak rosszul érzékeltem?

19/L



2017. ápr. 23. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb esetben nem szeretné felvállani haverjai előtt, vagy lehet hogy egy haverja előtt, jobb esetben meg tényleg csak szégyenlős:)
2017. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Vagy szégyenlős.

2. Lehet éppen a barátai előtt szégyenlős, mert tudja hogy piszkálnák veled. ( nem rossz értelemben értem, nem a külsőddel vagy bármivel kapcsolatban hanem azzal, hogy szimplán tetszik neki egy lány )

3. Éppen nem akarja hogy mások tudjanak kettőtökről, mert nem szeretné hogy bárki is beleszóljon, vagy a hátatok mögött beszéljen rólatok.

2017. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is full ilyen vagyok.. kettesben kedélyesen beszélek vele de ha társaság isten ments... 😂😂😞
2017. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!