Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csajozzak 13 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hursán Dani kérdése:

Hogyan csajozzak 13 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány az osztályba.Próbáltam beszélni vele,de sose találtam valami jó témát,mert én az informatikáról szeretek beszélni.Megkérdeztem miről szeretne beszélni,de minden nap azt a választ kapom hogy,nem tudom.Kedves,vicces,jó tanuló vagyok,öltözködéssel sincs gondom.Nagyon tetszik a lány.Bármit megtennék érte.

2017. ápr. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
13 évesen még nagyon fiatal vagy tesó . Légy 17_18 akkor tedd. Még fejlődsz meg tehetsz valamit az életedért tanulsz meg minden . Majd ha nagyobb leszel akkor csajozhatsz. Furcsállom azokat a szülőket akik ilyenkor már hagyják a gyereküket érvényesülni minden bajt okozó dolognak cselekvésnek.
2017. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csucsu007 ***** válasza:
100%

😂😂😂😂😂cancer


Komolyra fordítva a szót. Hívd el fagyizni

2017. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha azt mondja hogy nem tudom, akkor azt várja hogy te hozz fel valami témát. Én személy szerint bármiről tudok bárkivel beszélgetni de vannak akik nem. Kezdj el mesélni valamit neki ami történt veled és vicces/izgalmas stb... aztán majd ha sokat beszélgettek akkor már ő fogja keresni a te társaságodat de szerintem semmiképpen se ronts rá úgy hogy "eljössz randizni" hanem amikor kettesben vagytok akkor kérdezz rá hogy mondjuk nincs kedved megnézni egy filmet moziba/elmenni fagyizni

Sok sikert;)


L

2017. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba, ha tetszel neki elfogadja, ott nem kell sokat beszélni, levetkőzheti a gátlásait és aztán ha mondjuk beültök egy forró csokira valahová már ott a film beszédtémának. De pl jó téma az állatok, kirándulások, esetenként a család is stb :)
2017. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Girgoy ***** válasza:

Szerintem van élet az infon kívül is. Keresd meg és beszélj arról!


Azaz: beszélgess normális, hétköznapi témákról, ami éppen adódik, történik veletek. Kérdezd meg a véleményét róla (De ne olyan vallató fa-szöveggel, hogy "neked erről mi a véleményed?" - mert ez túl direkt), hanem egyszerűen csak beszélj róla, azután hagyd, hogy átvegye a szót ő is, vagy max. annyit kérdezz, hogy "Szerinted?".


Egyébként a nők kommunikációja hangulatfüggő. Ha éppen nincs kedve beszélni, úgyse fog, akármit csinálsz. Máskor meg annak örülsz, ha végre elhallgat. :)

2017. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Girgoy ***** válasza:

Ja, és igen, ha sikerül megtudnod a véleméynét az élet dolgairól, akkor egyre jobban megismered, tudod, hogy minek örül, minek nem, és erre alapozva a további beszélgetést egyre jobb társaság lehetsz az ő számára.


Fagyizni is elhívhatod, de akkor, ha már tudtok miről beszélni. :) Egyébként elég az osztályban 1-2 kedves gesztust, kisebb ajándékot adni neki, amihez nem kell félórás ünnepi beszédet mondani és nem maardtok együtt két órán keresztl, de örül neki és biztos értékeli. Esetleg még meg is szólal. :) Kialakul ez majd. Ha meg mégsem, akkor tanulj csak szépen! :)

2017. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.Sikerült elhívni a lányt.:)
2017. ápr. 25. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök a sikerednek. Csak úgy elhívtad, és kész? :)
2017. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Girgoy ***** válasza:
Ügyes vagy, Dani, sok boldogságot! :)
2017. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!