Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal szakitottunk ket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakitottunk ket napja de én még mindig szeretem hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szakitottunk mwrt nagyon sokat veszekedtünk napi szinten.. És ebbe bele untunk de nekem nagyon rossz nelkule egesz nap Sirok 10 honapot nem tudok ssimán elfelejteni

2017. ápr. 25. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz, nem lehet ellene mit tenni. Nem véletlen lett vége gondolj erre, de nem várhatod el magadtól, hogy csak úgy el felejtsd. A szakítás azért van, mert több a kapcsolat hátrány amint előnye, de nem jelenti, hogy nem szeretheted. Éld az életed és majd jobb lesz. Az idő minden sebet begyógyít, közhelyes szöveg, de ettől még igaz.
2017. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az idő segít, ilyenkor ez természetes hogy sírsz és szereted.

Szeretni is fogod egy darabig, hiányozni is fog, de tuti fiatal vagy, lesz másik :)

2017. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!