Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csabitsak el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csabitsak el egy nagyon helyes nagykepu fiut? Hogy ne hasznaljon ki? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srac akit nemreg ismertem meg barati tarsasag reven o mar egyetemista 19 eves. Nagyon nagyon helyes amugy es jol nez ki. Jol oltozkodik, mindenkivel joban van, tok vicces es okos is amugy. De nagyon magabizos es nagykepu ezek mellett es ez is valahogy ugy tetszik benne. Tenyleg olyan jo tarsasag is olyan jo lenne mindig vele lenni. De tudom, hogy sok csajnak is bejon meg van akik nyomulnak is ra durvabban de ha jol tudom nincs baratnoje. Viszont mondtak, hogy szereti szeditetni a lanyokat es vigyazzak mert en biztos tetszeni fogok neki mert szep vagyok meg kislanyos es jo az alakom (ezeket nem en mondom magamrol nekem annyira nincs rendben az onbizalmam). Es en is ugy vettem eszre, hogy tetszek neki mert sokat beszetetett mikor ott vagyok, sokat piszkal meg bokol meg sokszor nez engem tavolrol is. Nekem is ugy tetszik, de az a baj hogy amikor probalok "vonzo" lenni mindig beegek valahogy pl multkor szemezni akartam vele de teljesen elvorosodtem es zavarba jottem. Meg sokszor zavarba hoz igazabol es nem merek vele ugy beszelgetni ahogy akarok, biztos hulyenek tart mar. Nemtudom ezen hogyan valtoztathatnek.


Es baratnoim sem orulnek ennek mert igazabol alakul valami egy sraccal a sulibol sot elvileg "jarunk" is de vele nem erzem ezt vagyis o biztosan nem az igazi. Meg feltenek, hogy ki fognak hasznalni mert en olyan kis naiv vagyok es ez igy nem jo. De oszinten szolva en valahogy azt erzem, hogy nem fog "bantani" mert nem olyan velem tenyleg, velem nagyon kedves meg mindig "vigyazni" akar ram.


Szoval ha tegyuk fel el szeretnem csabitani szerintetek hogy erjem el, hogy komolyan vegyen? Mert ha O is ott van olyan hatassal van ram, hogy egyszeruen nem tudok onmagam lenni. Neha mar attol is zavarba jovok amikre gondolok es elvorosodok. Neki mar volt tobb baratnoje nekem meg nem volt baratom :(


2017. ápr. 27. 11:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg elfelejtettem leirni, hogy neha olyan rosszul erzem magam. Tudom, hogy hulyeseg de rendesen hianyzik amikor nem latom, es mar suliba sem tudok rendesen odafigyelni mert folyton azon gondolkodom, hogy o vajon mit csinal meg en olyan gaznak erzem magam hogy ott ulok bent :( O meg mindig csinal valamit vagy megy valahova es olyan gaz, hogy en nem. Vagy amikor idosebb lanyok is ott vannak tudom, hogy en nem vehetem fel veluk a versenyt meg en ram mindig csak "vigyazni" kell. Komolyan neha ketsegbe vagyok esve, hogy biztosan nem vesz komolyan :(
2017. ápr. 27. 12:02
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
sajnalom a sracot a sulidbol:/
2017. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem egeszen ertem. Miert? Nem kotelezo azzal lennem akivel nem is akarok.
2017. ápr. 27. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de akkor mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele lenni. Egyelőre a másik srác azt hiszi, hogy "alakultok". Egyébként nehéz kérdés, mert nem tudom neked nyugodt szívvel azt javasolni, hogy menj a 19 éves srác után. Valószínűleg érdeklődik irántad, de nem olyan komolyan, ahogyan téged érdekel ő. Egyébként mivel gátlásaid vannak, és nyilvánvalóan nem fogod elcsábítani akkor sem, ha tuti tippeket kapsz, szerintem hagyatkozz arra, amid van, tehát, hogy zavarba jössz tőle és hogy neked ez az egész nagyon új, mert ezek nem ördögtől való érzések. Ha őt is érdekled, nyilván neki is feltűnt, hogy zavarban vagy, és megpróbál majd irányítani egy kicsit. Ezt fogadd el, valószínűleg imponálni fog neki, és akkor máris valamennyire dinamikus a kapcsolatotok. Mivel több barátnője volt, és idősebb és tapasztaltabb és eléggé magabiztos is, szerintem nem kell félteni, ha tetszel neki, lépni fog.
2017. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezek alapján nagyon butuska vagy.


-Először is, mi az, hogy a másik sráccal "elvileg jártok"??? Mert gyakorlatilag nem? Vagy most mi van? VAGY JÁRTOK, VAGY NEM, itt nincs harmadik opció. Döntsd el, mielőtt nagy galibát okozol ezzel (csak hogy tudd, ez esetben joggal leszel a szemét ribi a srác szemében)


-Másodszor: a 19 éves srác a leírásod alapján egy dolgot akar, mégpedig bejutni a te lábad közé IS. És az az is-en van a hangsúly, vagyis téged is szédít, de legjobb esetben is egy leszel neki a sok közül. Csak mivel iszonyat naiv vagy, képes vagy ebbe többet belelátni és elhinni olyat, ami nem valóság (csak Trump szavaival élve "alternative fact"). Vigyázz, mert brutálisan ki fognak használni, ha hagyod magad és ezek alapján hagyod magad.


Szóval szedd össze magad, próbáld az eszed is használni, és ami a legfontosabb, ne menj bele abba, hogy máris szétteszed a lábad, mert a srác rád kacsint. Legyen benned tartás és női méltóság, akkor sokkal értékesebb elszel minden srác szemében.


24/F

2017. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Akkor hagynom kellene a fiut? De szerintem akkor csak jobban ramnyomulna, a multkor is ideges lett amikor mas fiukkal beszelgettem. Lehet, hogy tetszem neki, velem tenyleg mas. Nem hiszem, hogy csak lefekudni akarna velem, meghat ez nem is menne csak ugy, en meg nem voltam ugy fiuval.
2017. ápr. 27. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként amikor valaki csak lefeküdni akar veled, az is pontosan ilyen. :D
2017. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!