Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet ha meglepem egy csokor virággal?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt vagyunk már lassan 11 hónapja és mostanában elég sokat veszekedtünk, annyira hogy nála már betelt a pohár és már nem úgy érez irántam mint a kapcsolatunk elején, az utóbbi 2 hónapban érez így. 1 hete már majdnem szakítottunk, de sikerült megmenteni a kapcsolatot, észhez tértem én is, hogy akár el is veszíthetem, még jobban oda figyeltem mindenre, annyira hogy tegnap megleptem egy szál rózsával csak úgy random, aztán este meg meglátott egy lassan 1 éves beszélgetést a telefonomban (már azóta nem beszélgetek azzal a lánnyal), és ezen akadt ki, annyira hogy haza is küldött azzal a kijelentéssel, hogy szakítottunk, aztán hazaértem és felhívtam, kértem hogy beszéljük meg, azt mondta most nem, tartsunk egy bő 1 hetes szünetet és akkor beszéljük meg. Én nagyon szeretem őt, ezért lesokkoltam kicsit, és rossz lesz ez az egy hét nélküle, arra gondoltam hogy meglephetném egy csokor virággal és mellé esetleg egy üveg vörösborral. A kérdés az hogy örülne-e neki? nem örülnék ha elküldene... illetve mikor kéne ezt megcsinálnom?

Bocsi a hosszú szövegért..és előre is köszönöm a válaszokat :) 17L; 20/F :)


2017. ápr. 27. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor rukkolj elő a virággal, amikor azért már látod, hogy enyhül. Egy "szóbaseállokveled"-szintű haragos nő csak kidobná a virágot a fenébe, viszont ha már kezd lágyulni, ez felgyorsíthatja a folyamatot. Vagy ha sikerül virág nélkül kibékülni, akkor amikor minden szuper, lepd meg egy szép csokorral, mondván, hogy rájöttél, hogy nagyon fontos neked és sose akarod, hogy vége legyen. Ez így működhet, de attól is függ, hogy milyen a lány :) Sok sikert :)
2017. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez igaz, viszont egyáltalán nem haragos nő, eddig mindig hamar megbocsájtott ha olyan volt, virágot sosem dobna ki :) De úgy érzem ez most más helyzet. Sosem kértem hasonló segítséget, de úgy érzem most rám férne pár jó tanács :)
2017. ápr. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!