Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járunk és tetszik nekem. A hét elején még odajött hozzám, beszélgettünk, hozzámért, szóval aranyos volt. Én ezeket jól fogadtam, kedves voltam vele, jól elbeszélgettünk. Azonban azóta nem nagyon jön oda hozzám. Köszönünk egymásnak meg egymásra mosolygunk, de nem beszélünk sokat. Most azt várja, hogy én kezdeményezzek vagy szimplán nem akar semmit? Miért csinálja ezt? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeket, sokat jelentenek :) 17/f

2017. ápr. 27. 17:14
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!:) Ha mar csak magambol indulok ki, en biztosan azt várnám, hogy most Te kezdemenyezz!:) Annak idejen a baratomnak is en kezdemenyeztem, utana meg mondjuk en egy kicsit, de utana ő is elkezdett. Majusban leszunk egyutt masfel eve, ugyhogy igen, azt várja szerintem biztos, hogy Te kozeledj! Menj oda hozza, mint ő hozzád és beszelgessetek, ereztesd vele hogy Te is szeretnel valamit, nem csak ő. Hidd, el a lanyok szeretik ezeket

16L

2017. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kezdeményezz te!:) Remélem, összejöttök.
2017. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyfajta megerősítést vár, egyfajta választ a cselekedeteire. Kíváncsi hogy hogyan fogsz reagálni, és vár, nem akarja úgy odadobni magát, nem akarja tálcán átnyújtani magát neked, meg valószínűleg fél is a visszautasítástól, ezért ilyen óvatosan próbálta felhívni magára a figyelmet, ami amúgy nagyon okos volt tőle.:)


Ezek az úgymond jelek, amiket olvasni lehet a lányokból.:D

2017. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!