Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a fiúnak alakulóban van a kapcsolata egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem járnak,és a lány kinnt él Netorszagban... De megy a szivecske irogatás instán.

Nekem nagyon szimpatikus a srác, és nagyon valószínű, hogy én is az vagyok neki... Mit csináljak? Írjak rá? Esetleg küldjek egy képet snapen? Vagy hagyjam...?

Annyira nem komoly a kapcsolatuk, abszolút facebookon alapszik, a lány nem is tud magyarul, meg ugye távol is van... Nem is látták egymást még élőben, és szerintem nem is szebb mint én.



2017. ápr. 28. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Netorszagban??

Biztós 1000 Gbit /sec-es net is van ott :') túl magas volt... mindjárt kapsz normálist választ :D

2017. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*Németországban :))
2017. ápr. 28. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehh és még én kacagtalak ki, szóval * BIZTOS | hát igazság szerint erkölcsi szempontból nem helyes más háza körül sepregetni és belekvarani sem a dolgaiba, de a saját boldogságunk is fontos valamennyire, én azt mondom, hogy mivel még nincs semmi komoly akkor jobb ha lépsz, így legalább a német lánynak is nagyobb esélye lesz egy hozzá közelebb lakó fiút találni , mert azért ekkora távolságban kapcsolatot nyitni elég hülyeség, amúgy megértem miért keres itt pasit, ahogy hallottam lány barátaimtól a német srácok legtöbbje felfuvalkodott nagyképű alak, nah mindegy sok sikert :).
2017. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt az értelmes választ, és a tanácsot! :)
2017. ápr. 28. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem azon megy, hogy csúnyább-e, hogy tud-e magyarul vagy sem sőt sokszor még azon sem hogy távolabb van. Ha te annyira tetszenél neki akkor nem a német lánnyal szivecskézgetne
2017. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!