Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Az osztályban van egy olyan lány, aki nálunk egy évvel fiatalabb, és elég komolytalan még, de ettől függetlenül szeretjük. Ez a lány, a padtársam beszámolója szerint engem mindíg néz, enyhén mosolyogva. Eddig nem hittem neki, de ma tanuja lettem ennek. Viszont Messengeren nem kommunikálunk semmit sem. Nem ír rám, mint a többi lány, akinek ehhez hasonló szándékai vannak én felém. A többiek azt mondják nekem, folyton kérdezgeti, hogy hol vagyok (pl. lyukas órán). Szerintetek mit akarhat?

2017. máj. 2. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Neked tetszik?
2017. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem is tetszel neki

Tapasztalatból írom

Remélem segítettem

2017. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be...
2017. máj. 2. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne nagyon csinálj semmit. Ne legyél vele bunkó , ne bántsd meg. Próbálj ne félreérthetően viselkedni. Tehát pl ne nézd sokat , mert azt fogja gondolni hogy tetszik neked. Legyél vele normális és rendes. Ha közeledik esetleg bevallja hogy tetszel neki akkor meg finoman utasítsd vissza.
2017. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tetszel neki de nem mer lépni, mert bizonytalan hogy te, hogy tekintesz rá.
2017. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
a kukid:)
2017. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy... ÖSszetörte a szívem... Holnap végzem ki magam.
2017. szept. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!