Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek a csóktól hogy majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól hogy majd elbénázom, de mégis várom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hali. A címért elnézést csak nem jutott eszembe más és valamit muszáj írni xd

Szóval:

Megismertem egy fiút kb 2 hete. (Ő nem rég lett 15, én pár hónap múlva leszek 14) A lényeg hogy rengeteget beszélgettünk és tegnap bevallottam hogy bejön nekem és ő is hogy tetszem neki (bár látszott:D:3) csak hosszú a sztori, úgyhogy nem írom le, de nagyon kedves, aranyos, jó fej, értelmes srác. És mondta hogy kellene találkozzunk, és megadta számát meg minden. És jövőhéten találkozunk..Nagyon várom, de nagyon félek is. És igazából most jön a lényeg xD a csók..99% hogy összejövünk és..én nagyon félek hogy elbénázom a csókot, ha majd arra kerül a sor. Mivel még mem csókolóztam. Tudoom, hogy mondják hogy ez ösztönös, meg úgyis ráérzel de de hallottam olyat is aki elbénázta az elsőt. Nem fog elsietni semmit, azt jól tudom. De sor fog kerülni a csókra is és nagyon szeretnék csak eléggé félek hogy mi lesz. És ha valamelyik találkozásnál tényleg meg akar csókolni azt honnan fogom tudni ha nem mondja? Xd mert nem fogok ellenkezni csak nem tudom hogy hogy van ez az egész.

Fel akarok készülni rá, kíváncsi vagyok a válaszokra, tapasztalatokat is nagyon szívesen elolvasok, és tanácsokat is.

Előre is köszönöm.:)


2017. máj. 5. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Látni fogod, ha meg akar csókolni.. szemedbe néz, lassan közeledik, stb.


Nem kell izgulni, ha el is 'rontod' az elsőt, majd gyakoroltok, és belejöttök :D

2017. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ ^^
2017. máj. 5. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, úgy is szar lesz, ez mindenkinél így van... :D Gyakorlat teszi a mestert, nem nagy cucc... Ne nyomd le a tornák a nyelved, és ne harapdáld össze elsőre, nyelvest nembiztos, hogy elsőre kellene, majd adja magát a helyzet. Nem kell félni.
2017. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziaa :) Ne parázz, ezen mindenki túlesik, semmi gáz nincs benne. Én mondjuk attól tartottam, hogy nekem az első lesz, barátomnak viszont nem, és miután megtörtént, kijelentettem, hogy béna vagyok. :D Ő meg mondta, hogy neem, de van időnk gyakorolni. Szóval nyugaloom :)
2017. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkineek! ^^ :)
2017. máj. 6. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!