Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A ducibb lányok csak szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb lányok csak szerintem tűnnek úgy, hogy jobban kitartanak valaki mellett? O, o És miért félénkebbek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 21:21
 1/8 anonim válasza:
100%
mi???
2017. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy ez így van-e, ahogy írtad. Ha így van, akkor előbbire az lehet az ok, hogy félnek, hogy nehezebben találnak párt maguknak, utóbbira pedig, hogy elégedetlenek a külsejükkel, és ez negatívan befolyásolja az önbizalmukat.
2017. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azért félnek, mert eddig az elutasítást tapasztalták többnyire, és amíg nem biztosak benned, nem merik elhinni, hogy tényleg velük van valaki. általában nagyon mélyponton van az önbizalmuk, nyilván nem alaptalanul, hisz folyamatosan kapják a kritikát a környezetükből. ha viszont egyszer valakit "megszereznek", akkor igyekeznek megtartani, mert nem érzik magukat elég jónak ahhoz, hogy még egyszer bepasizzanak.
2017. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem így van.
2017. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%

Ez nem igy van. Az en legjobb baratnom egyaltalan nem duci, megis nagyon kis felenk es bizalmatlan. Nehezen talalnak ra a fiuk, ha vegre vkinek megtetszene akkor meg nem hiszi el neki hogy szereti. Viszont ha egyszer elnyered a bizalmat akkor iszonyuan ragaszkodik es nagggyon tud szeretni. Egy ilyen esetben viszont szakitas utan a szive szakad meg, nem birja elfogadni, hetekig, honapokig sir.

Ez nem az alaktol, inkabb szemelyisegtol fugg.

2017. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem attól függ, hát igen, ez a baj, hogy nehéz olyan lányt találni, akinek el is lehet hinni ha azt mondja "szeret" ...

:/

2017. máj. 6. 02:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez összefügghet az önbizalomhiánnyal ahogy írják többen, de összefügghet azzal is h kevésbé felszínesek..legalábbis azok a duci lányok aki elfogadják magukat olyannak amilyen..ők mások hibáit is jobban tolerálják majd.

Manapság tudom vétek elfogadni a teltséget, meg ha az ember nem tesz ellene akkor igénytelen, blabla...de vannak akik túlsúllyal is kiegyensúlyozottak tudnak maradni..ők azok akiről írtam..

2017. máj. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Válaszolni az útobbira tudok, mert én is az voltam, csak akkor nem volt barátom. Amennyi bántást kap eg ilyen ember nem tud úg nyítni mások felé. Velem is ez volt, és a legjobb barátnőm pasija volt ez a bunkó, azóta szakítottak, és szerencsére sikerült lefogynom, de meg szenvedtem érte.
2017. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!