Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit érzett mikor ilyenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit érzett mikor ilyeneket írt és hogy végül így alakult?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akibe 1 évig szerelmes voltam. 1-2 hónapja màr nem nagyon foglalkozok vele de nemrég történt pàr érdekesség. Egy sulis "programon" 4-5 óràt egy légtérben mozogtunk és àllandóan velem foglalkozott, annyira hogy a haverja is màr cseszegetni kezdte mert hogy ő "nyal nekem ". Persze ennek ellenére a haverja kiséretében nagyon tudta mondani hogy ő mekkora arc, meg nagyon próbàlkozott a flörtöléssel, de amikor kettesben maradtunk volna azonnal elmenekült. Dee még aznap ràm írt . Úgy alakultak a dolgok hogy mivel nem vagyok szívbajos szolidan bevalottam hogy tök sokàig csorgattam érte a nyàlam erre azt írta hogy majd màsnap megbeszéljük (meg mellé még pàr nagyon szépen hangzó dolgot ) de persze màsnap lesz@rta a fejem. Még aznap írtam neki de totàl bunkó volt így ràhagytam majd megintcsak kisebb huza vona utàn, haverok mellett velem tàvolsàgtartó de még mindig nagyon tudja mondani mekkora arc is ő meg persze làtvànyosan elvan màs lànyokkal, tudom hogy ő ez a " minden csaj kéne " fajta de akkor is úgy tűnt azon a bizonyos napon amikor ez így elkezdődött hogy ő is érzett valamit amikor egymàst cseszegettük.

Am.. tudom hogy ez nem sikerült túl értelmesre és nem is lett kifejezetten megegyező a fenti kérdéssel de rengeteget tudnék erről írni és próbàltam a lényeget összerakni... helyesíràsi hibàkért bocsi és aki tapasztaltabb ilyen terepen és segítőkész kedvében van nyugodtan írhat privibe és én megpróbàlom normàlisabban leírni a dolgokat :) 14l



#fiú #haverság #haverok nélkül messengere és a valósàg
2017. máj. 6. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod nyugodtan ! ☺
2017. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írj nyugodtan hasonló helyzetben vagyok/voltam én is
2017. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!