Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valószínűleg bem csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg bem csak én vagyok ezzel így illetve voltak már vele mások is így. Van egy nagyon jó lány barátom 2 éve ismerem napi szinten beszélünk, és nem tudom hogyan mondjam el neki hogy mennyire szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan titkokat tudok róla amit a legjobb lány barátai sem ismerem a családját nagyon közel vagyunk egymáshiz de velem mégis távolság tartóbb!! Ezt úgy értem, hogy ha társaságba ha egyedül vagyunk pl a barátait megöleli köszönés nél illetve elköszönésnél velem ezt soha nem tette meg... én mindég kapok egy sziát vagy valami nem igazán értem a helyzetett! Valaki aki esetleg volt már ilyen helyzetben tudna tanácsot adni?

2017. máj. 6. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elrontani ezzel a barátságunkat de hihetelen hogy mennyire vonz és már utalgattam neki erre a dologra de félre értette és azt hiszi higy valaki másra gondolok!!
2017. máj. 6. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
és amikor utaltál rá mit reagált? :D
2017. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy ő is gondolkodna rajta hogy megkockáztassa hogy elveszít egy nagyon jó barátott de, ha tényleg így érez akkor elmondaná neki és ha szarul jön ki akkor valószínüleg egy darabig feszült lenne a viszony...konkrétan meg próbált segíteni...
2017. máj. 6. 21:13
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezek utan most már abszolút hülyének érezném magam így oda menni és közölni hogy figyelj egyébként szelermes vagyok beléd.... :/
2017. máj. 6. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg jó viszonyban vagytok akkor el fogja fogadni, vagy a végén kiderül hogy ő is hasonlót érez

"ha tényleg így érez akkor elmondaná neki"-ha ezt mondta veheted célzásnak, amennyiben félénkebb típus, de valószínűleg ismered annyira hogy ismerd a jellemét.


én lány létemre egyik fiú barátomat délután elrángattam a pékségbe és út közben elmondtam neki hogy eléggé bejön. aztán elmondta ugyan ezt. hosszú kapcsolat volt, csak kár hogy már vége


de ha tényleg nagyon jóban vagytok akkor nem lehetséges hogy kinevet és otthagy vagy valami hasonló. maximum annyit mond hogy neki nem jössz be. ha meg igen akkor sokáig c:

2017. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 6. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:) Velem ugyan ez a helyzet csak én lány vagyok.
2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!