Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes egy lány után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy lány után elmenni?

Figyelt kérdés
Érdemes még akkor is harcolni érte, ha sokszor reménytelennek tűnik a helyzet? Kinek mi a véleménye? Személyes tapasztalatokat is szívesen veszek és köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennél jobban szerettem volna ha nem adja fel az akit szeretek, de sajnos kétlem hogy viszonzott volt.
2017. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
max a kocsmáig, tovább semmiképp
2017. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1. Én pedig még mindig megyek egy lány után, de sajnos úgy érzem, hogy mostmár fel kellene, hogy adjam, mert nem viszonzott..
2017. máj. 8. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha ő nem mutat érdeklődést hosszú ideje, akkor fölösleges rá több időt vesztegetni, mert nem érdekled, egyáltalán nem is akar tőled semmit, még esélyt sem lát rá, esélyt sem ad neked.
2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Addig ameddig a lányt nem zavarja a dolog. Amint látod, hogy egy kicsit is elege van, hagyjad őt békén.
2017. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néhányan jól mondják. Addig, amíg egy kicsit nem látod rajta, hogy "most már elég". Mert ha ő nem akarja, akkor egy idő után nem, hogy "nem fog szeretni", de meg is utálhat konkrétan.
2017. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem érdemes futni olyan busz után ami elment.

Nem érdemes harcolni olyan lányért aki elfordul tőled.

Felesleges dühöngeni, és marcangolni magad miatta, meg kell várni a következőt.

2017. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kösz
2017. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meddig jutottatok el?
2017. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy összejövünk. :)
2017. okt. 5. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!