Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leírom a történetem és problémám.19 éves lány vagyok, és 2 éve van párkapcsolatom,ami teljesen rendben működik szexuális élet hibátlan,megtudunk mindent beszélni. Na de, nekem van egy ismerősöm már 4éve, aki mindig is tetszett valamilyen szinten, és egy bulin közelebb kerültünk egymáshoz de félreértés ne essék nem csalnám meg sose a páromat, csak beszélgettünk és elmondta hogy nagyon tetszek neki. Azóta beszélgetünk és úgy érzem kezdek iránta érezni valamit, egyszerűen kívánom testileg. Nem tudom eldönteni, hogy ez csak vágy vagy fellángolás. Ő már szinte szerelmet vallott nekem, de én mégis ragaszkodom a páromhoz. Édesanyám, barátnőim érdekes tanácsokat adtak,egyszerűen nem tudok dűlőre jutni. Valakinek hasonló esete volt már? Válaszokat köszönöm!
2017. máj. 12. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha együtt szeretnél még lenni a pároddal, akkor sűrgősen szak ítsd meg a kis udvarlóddal a kapcsolatod.
2017. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!