Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Ha egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Ha egy lányra néztem, már attól boldogabb lettem, ha megöleltem, vagy megpusziltam akkor felszabadultabb lettem.

Figyelt kérdés
Szóval, a lényeg az, hogy egy lánnyal eléggé jó kapcsolatban voltam, már szinte jártunk de azért mégsem, és néha megöleltük egymást, pusziltuk, stb. És most pedug az történt velem, hogy délután a lány azt írta nekem, hogy "Nem akarok tőled semmit", viszont az iskolában amint írtam az előbb puszi, ölelés.. És hogy írta hogy rendes srác vagyok, meg ilyeneket, és ezzel majdnem lezárult az egész. Leírtam neki hogy többet érzek mint barátság, és leírtam hogy mik kavarog bennem, elgondolkodtatott ő, és hogy mit-hogy.. Utána a barátnője leírta nekem, hogy alapból van barátja.. Én ezt nem tudtam, és most úgy érzem mint akit átvertek, másrészt meg rosszul érzem magam, szinte sokkot kaptam.. Érzem hogy nem tudok most boldog lenni, fel kell dolgoznom ezt az egészet.. Mi a véleményetek? Ez a szerelem miatt van ezek a dolgok, vagy csak mi? És a lányról mi a véleményetek?
2017. máj. 12. 20:33
 1/5 anonim válasza:
Ház sajnálom téleg......sztem a szrrelem miatt van....igen.....a lány meg mondthatta volna h mi a helyzet......ha szakitanak akk ptobáld megvigasztalni stb.....ha nem szakitanak ugy kb 1-2 évig keress másr
2017. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2017. máj. 12. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezért se jó, ha valakit a barátodnak tartasz, de mégis ölelgeted, puszilod, pedig van pasid, és a másik félre érti, azt hiszi kölcsönös a vonzalom, OSZT mégse!

Ezek ilyen meggondolatlanságból elkövetett átverések, ahogy mondod. Sajnállak, ez a csaj hibája. Ha egyszer van neki pasija, ne éreztesse mással, hogy különleges kapcsolat van közöttük.

2017. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak vonzalom, fellángolás. Még sok lény lesz, akik iránt ezt fogod érezni, nyugi c:
2017. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, és a tippeket. :)
2017. máj. 13. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!