Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogyan foglaljam le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan foglaljam le a csajt, nincs miről beszélnünk és ezt ő is megmondta. Segítség?

Figyelt kérdés
Sose tudok vele beszélni nincs egyszerűen témánk és ez őt is zavarja. Miről beszélgessek vele mi az ami érdekelheti?
2017. máj. 13. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit szeret a csaj? Ne legyél már ennyire életképtelen. Csak kérdezd meg tőle, hogy mit szeret. És amit válaszol arról beszélgessetek. Tegyük fel azt mondja, hogy barátok közt, akkor beszélgessetek a barátok köztről!
2017. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul olyan, hogy két embernek nincs miről beszélgetnie, nincsenek egy hullámhosszon. Én cserfes vagyok mégis találkoztam már olyannal akivel egyszerűen nem ment. És feleslegesnek is tartom ezt erőltetni. Meg lehet próbálni, de szerintem hosszútávon úgy sem működik
2017. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!