Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki rámírt tegnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki rámírt tegnap és ma mondta a barátnőm, hogy tetszek neki és fel akar szedni. De én nem szeretnék kapcsolatot. Hogy mondjam el neki messengeren?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!
2017. máj. 16. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szeretnék kapcsolatot!"
2017. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a) Szia. Barátnőm mondta hogy tetszek neked. Ne vedd sértésnek de én még most nem állok készen egy kapcsolatra. Barátok persze lehetünk.


b) (beszélgetés közben mondod) ...mostanság nem akarok kapcsolatot, jó így szingliként...amúgy sem tetszik senki.


c) Képzeld, van egy srác aki tetszik. Holnap fogok vele találkozni. (Jó, ez füllentés, de így legalább nem éli bele magát hogy van esélye nálad.)

2017. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, nagyon aranyos vagy, de nem szeretnék kapcsolatot most egyelőre."
2017. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De én téged szeretlek, a barátnődet meg visszafogom utasítani, és még el is mondom neki hogy nekem te tetszel:o
2017. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!