Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma az egyik osztálytársnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az egyik osztálytársnőm megkérdezett engem és az egyik haveromat, hogy összejönnénk-e egy biszex csajjal. Gondoltam megkérdezem ezt itt GyK-n is, hogy nektek (akár lányok vagytok, akár fiúk) összejönnétek-e egy biszexel?

Figyelt kérdés

Azért kérnék mindenkit, hogy a nemét (és ha szabad, a korát is) írja le.


Amúgy én simán összejönnék egy biszexel. 15/F



2017. máj. 16. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

én pl biszex vok úgyhogy ja összejönnék :D

15/L

2017. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is biszex vagyok, szóval ez nekem sem akadály :)

15/L

2017. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Jézus istenem, ne vegyétek sértésnek de 15 évesen biszexnek valljátok magatokat? A biszexség nem csak annyiból áll, hogy tetszenek a fiúk/lányok is egyszerre, ők nemikapcsolatot is teremtenek velük, amit 15 évesen még abszolút nem kéne, nem még a veled egyneművel.
2017. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
nincs az a pénz 15/f
2017. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

exem bi volt, úgyhogy simán.


F

2017. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Ugy mehet harmasban is! :D 17F
2017. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6#

Ugyan ez volt az én indoklásom is! :D

2017. máj. 16. 19:04
 8/11 anonim válasza:
Én csak biszex csajokkal vagyok együtt, hetero csaj szóba sem jöhet. Alap az anál és az édeshármas! 18/hetero pasi
2017. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eddig 1 kivétellel csak biszex barátnőim voltak. :D Általában sokkal nyitottabbak az új dolgokra, ahogy hallottam/tapasztaltam.

Alapból szeretem az édes hármas gondolatát, és ki akarom próbálni, de ha olyannal jönnék össze, akit szeretek, nem csak szex a cél, akkor nem vonzana.

17/F(hetero)

2017. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sosem jönnék össze biszex pasival, valahogy még a gondolata is taszítana, hogy előttem nem csak nővel volt, vagy esetleg mellettem pasikat is nézeget, fantáziálgat.. ha más nőket, azzal nincs baj, addig, amíg nem csal meg, de valahogy számomra nem normális ha azonos nemű emberekre gerjedünk. el lehet ítélni, meg lepontozni, de nem osztom ezeket a mai liberális eszméket...

18/L

2017. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!