Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit erezhet irantam ez a srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet irantam ez a srac?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel regebb ota tetszunk egymasnak, de valahogy soha nem volt koztunk semmi, mert vagy en voltam kapcsolatban, vagy o. Aztan egy ideje mar szakitottunk a volt baratommal, es ez a srac megkeresett engem. Egy honapja nagyjabol alakuloban vagyunk, de neha nagyon furcsan viselkedik. Mondta hogy mar regebb ota gondol ram, azt mondja szerelmes belem. Neha iszonyatosan aranyos es kedves, volt ugy, hogy csak meglepibol eljott elem, pedig nem lakunk kozel egymashoz. Mindig bujik hozzam es olel, neha meglep apro dolgokkal, szoval ilyenkor minden tokeletes. De neha meg annyira furcsan viselkedik, peldaul tortent olyan, hogy megbeszeltuk, hogy talalkozunk, es nem jott el, aztan meg bocsanatot sem kert, (igazabol semmit sem csinalt, szoval nem ertem miert nem jott el) hanem azt mondta, hogy en vagyok a hisztis, amiert ezen kiakadtam. Es ez mar tobbszor is elofordult. Aztan pedig kesobb bocsanatot kert, hogy milyen bunko volt es hogy mennyire szeret. Engem nagyon zavart ez a viselkedese, ezert inkabb megmondtam neki, hogy hagyjuk egymast, de az a helyzet, hogy komoly erzeseim vannak iranta, es egyszeruen nem tudom helyretenni, hogy miert viselkedik igy. 17/L

2017. máj. 16. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, de mivel már 1 hónapja "csak" alakulóban vagytok, így kezdi elveszíteni a türelmét. És bár lehet ebből kapcsolat, csak addig amíg el nem múlik nála az "újdonság varázsa". Ha már megszokott, és talál egy másik lányt akihez majd szintén vonzódni fog, elhagy téged.
2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!