Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejthetetlen élmény egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejthetetlen élmény egy lánynak?

Figyelt kérdés
Egy felejthetetlen dologgal szeretnék meglepni egy lányt a héten, esetleg olyan dologgal, amitől még meg is hatódna. Nincsen ötletem, ezért fordulok hozzátok. Kérlek segítsetek. A lány ezt nem tudja! Én 20/F, Ő 17/L.

2017. máj. 16. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hol laktok de ha Budapest, akkor Budapest Eye óriáskerék Erzsébet téren! Picit drága, de felejthetetlen élmény.
2017. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha pest akkor vidd el este a Citadellához, vegyél neki virágot. Az olyan cuki lenne
2017. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy vidéki kisváros. De köszönöm az ötleteket!
2017. máj. 16. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Enis falusi vagyok es en a fel eves evfordulonkon mikor atjott hozzam a malacot kihajtottam az olbol es vilagito vizfestekkel sziveket rajzoltam ra es rairtam hogy szeretlek es az a sotetben olyan romantikusan hatott. Plusz adtam neki rozsat.
2017. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat esetleg elvihetned estefele egy kivilagitott parkba, vagy egy kis tohoz ha van a kozeletekbe, vehetnel neki egy szal voros rozsat vagy egy csokor viragot es bokolgathatnal neki. Szerintem ennel nagyobb meglepetes nemis kell egy lanynak:) esetleg fagyizhatok is utkozbe


17/l

2017. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a bükkbe amikor vihart mond, egyszer áztam szarrá, de azt nem felejtem el:o
2017. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!