Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam (? )

Figyelt kérdés

Ne, modnjátok hogy osztálytárssal ne járj, mert az most nem lényeg csak az hogy hogy tudnám elérni, hogy ő is belém szeressen és Ő mondja meg nekem


elég bonyolult a helyzetunk, mert még év elején tetszettem neki csak visszautasítottam de igy is nagyon jo barátok lettunk és sokat vagyunk egyutt de nem tudom hogy még mindig bejovok e neki. Tudom hogy megkérdezhetném, de nem merem



2017. máj. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mered megkérdezni, mit vársz? Legyél már bátor ha szereted és akarod hogy összejöjjetek!

Találkozz vele suli után és mond neki hogy mikor visszautasítottad meggondolatlan voltál és megpróbálnád vele a kapcsolatot.

2017. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert félek attol hogy igy elrontom az eddigi barátságunkat
2017. máj. 16. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: De attól nem félsz ha szakítotok oda a barátságod? Attól kéne félned inkább.
2017. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
#2: Bocsi,hogy elrontom az idilli jó kedved,de onnantól kezdve,hogy egy másik ember tetszik,már nem barátság. Barátságban nincs vonzalom és csak baráti érzelmek szerepelnek.
2017. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
attol nem félek, mert amikor visszautasitottam akkor lett erosebb a barátságunk és szerintem megtudnánk beszélni a dolgokat ha szakitunk
2017. máj. 16. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
*szakitanánk
2017. máj. 16. 20:32
 7/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom mert sokszor olyan mintha még mindig tetszené neki mert egyszer suli után nekem még volt dolgom és a barátnom aki nem nagyon szimpatizál vele ugy mondta: "a kis nyomi nyavajgott hogy nélkuled nem megy haza" szoval megvárt meg aranyos, mindig a kozelemben van és tényleg nem tudom nagyon nem, nem tudom mivan
2017. máj. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!