Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek egy lány tabu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek egy lány tabu akkor ha tetszik az egyik legjobb haverotoknak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hat meg jo hogy. Ne viccelj annyi mas lany van meg miert pont o kene aki a haverodnak tetszik? Egy baratsag fontosabb mint egy no nem? Nehogy mar emiatt menjen tonkre a kapcsolatotok.
2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, csak nekem is bejön a lány, nagyon különleges, és tudom hogy neki is én, sokat logunk egyutt
2017. máj. 16. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennek nem lesz jo vege...
2017. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még ha csak ismerősök akkor is necces, tanuja voltam annak, hogy két ismerősöm (nem is voltak jóban) sorba jöttek össze ugyanazzal a lánnyal, a lány miután szakított az egyikkel még beszélt a másikkal és csak születtek és születtek a viták, a végén annyi vita volt, hogy azt hittem hogy a világ már csak vitákból áll, már a boltostól is ordítva kértem a visszajárót és az ellenőrt is leüvöltöttem, hogy itt a bérlet, a sok vita káros az egészségre, de felőlem megpróbálhatod értelmes emberek ilyenen nem vesznek össze, ez a kettő +1 lány eléggé idióták voltak, mondhatni olyanok mint te, sok a hasonlóság bennetek :)
2017. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor tabu ha lép is valamit a lány felé. Ha csak tetszik neki és bámulja, de semmit nem tesz azért hogy legalább megismerkedjenek akkor nem tabu. Ugyanez fordítva is igaz. Ha nekem tetszik egy csaj, de nem teszek semmit és a haver összejön vele akkor ennyi. Miért nem léptem? 18F
2017. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik lány és mennyire akarom :'D
2017. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem kettő fiú versenyzett.. legjobb barátok :/ így inkább elutasítottam mind a kettőt
2017. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem is bejön, akkor szarok rá.
2017. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de ő nem lép és a lány megmondta neki hogy nem jon ben ő
2017. máj. 17. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tabu. Miért lenne az? Tetszik neki? És ő is a lánynak? Ha a haverodnak minden szép lány tetszeni fog (gondolom nem a rondákra bukik), akkor soha nem lesz szép bnőd, "lojalitásból" (aka hülyeségből) a ronda lányokat fogod választani?
2017. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!