Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek azt mondtam nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek azt mondtam nem szeretem, de rájöttem azonnal, hogy mégis, hogyan nyerhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon megbántott, szakítottam vele, de nem bírtam nélküle sokáig, így kibékültünk, de továbbra is dühös voltam. Másnap találkoztunk, de mikor aznap először csókolóztunk hosszasan, akkor nem éreztem semmit, folyamatosan arra koncentráltam, hogy érezzek már valamit, de dühös voltam rá. Utána azt mondtam neki nehézkesen, hogy mi van, ha nem érezetem semmit a csók alatt? Lehet, hogy egyik pillanatról a másikra már nem szeretem? De nem! Azonnal megbántam, rájöttem, mit mondtam, nagy nehezen sikerült meggyőznöm, hogy maradjunk együtt, sírtam is, de tudom, hogy nem bízik bennem. Hogyan nyerhetném vissza a bizalmát? Hogyan győzzem meg, arról, hogy szeretem? El fogja egyszer vajon újra hinni, mert egyenlőre még sokszor csak kacag, ha azt mondom, hogy szeretem, vagy küld egy szívet és annyi. Ő is szeret engem, volt mikor kételkedtem, de már tudom, mert mikor kimondtam, lehet nem szeretem, könnybe lábadt a szeme, Ő tényleg szívből szeret engem, és én is őt, de egyetlen szóval elronttam mindent, remélem, nem végleg. Köszönöm a válaszokat! :)

2017. máj. 17. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, előfordulnak az ilyenek, hogy akkor döbbenünk arra, mit szeretünk, mikor az elveszítés szélén járunk.


Említetted, hogy megbántott a barátnőd, és dühödben szakítottál vele. Utána kibékültetek, de dühös voltál még rá és ismét szakítás. Nem lenne egyszerűbb tiszta vizet önteni a pohárba? Leültök, megbeszélitek, hogy hát igen, kicsit megérintettek azok a szavak, és nem dolgozódott fel, stb. Ha valamin összekaptok, ne egyből a szakítás legyen a leggyorsabb megoldás, hanem a kitartás. Együtt üljetek le, probáljátok megvitatni a problémákat, és máris jobb lesz, plusz a kitartásotok esélye is megnőhet.

2017. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Már az én farkamon lovagol vidáman.
2017. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ez igazi szerelem, akkor úgyse a szavakon múlik,

ha meg nem az, akkor úgyis vége lesz


de ezeket majd idővel fogjátok csak megtanulni, normális, hogy most még nem megy


ha szeretsz valakit, azt mindig szereted, amikor dühös vagy rá, olyankor is

de a csók az egy gyengéd aktus, szóval nem biztos, hogy dühös lelkiállapotban érdemes csinálni


ha egy haverod elkezdené az anyádat szidni, azt se kezdenéd el ölelgetni, hanem az egyetlen szóba jöhető fizikai közeledés az lenne, hogy bevernél neki...

Lányokat remélhetőleg nem versz, de ha dühös vagy rá, ugyanúgy értelmetlen ölelgetni - majd ha elmúlt a dühöd!

2017. máj. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Ölelni, csókooni akartam, hogy ezzel hátha jobban elmúlik a düh. Elmúlt, de miutan megijedtem, hogy vége, mert azt mondtam nem szeretem. Most minden jó, nem nagyon mutatja, talán néha tesz olyan megjegyzéseket, hogy nem bízik bennem, de remélem idővel fog.
2017. máj. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!