Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtam a kiszemeltemnek Faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam a kiszemeltemnek Facebookon, de nem válaszolt. Be is jelöltem és elutasította. Most ennyire rossz vagyok vagy ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Normális levelet írtam neki, leírtam benne hogy meg szeretném ismerni és hogy tetszik. Be is jelöltem de visszautasította. Pedig tuti emlékszik rám, hisz beszélgettünk is. Miért csinálja ezt? Milyen okai lehetnek?
2017. máj. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ismer-e személyesen? Te fiú vagy vagy lány? Beszéltetek-e valaha személyesen? vagy írásban?ű


Ezek mind fontosak. Így egyből azt mondanám , hogy nem tetszel neki de éretlen és bunkó és nem tudja hogyan fejezze ki a visszautasítást.

De kevés az infó.

2017. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17/L ő meg 20/F

Élőben 3x taliztunk és 2x beszéltünk. Félénk élőben, ezért kerestem meg Facebookon

2017. máj. 17. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Neken ez a legnagyobb fèlelmem.xd

Elèg bunkó a srác ezek szerint, hagyd a fenèbe, az ilyen nyomorèkok nem èrdemelnek csajt.

2017. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Miért lenne bunkó? Nem kötelessége mimdenkinek visszaírni, gondolom van fontosabb dolga mint hogy egy kínos beszélgetést vigyen végbe egy idegennel. Keress mást.
2017. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én sem gondolnám bunkónak, mert nem akar egy idegennel leállni magyarázkodni, de ettől még te sem vagy rossz. Egyszerűen nem jött össze a dolog, ennyi. Fel a fejjel, és keress mást :)
2017. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%

Szerintem raijesztettél

A férfiak a visszafogott, ,,nemmerekbeszélni'' lányoka reszesitik eonyben, nem az ilyen ,,Gyere cica, mizu'' izeket.

Amugy megertelek:(

2017. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!