Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett osztálytársam, és őszintén szólva nekem is tetszik. Pár hónapja szerelmes belém, és elkezdett tetszeni, hogy olyan kitartó. Viszont amikor megcsókol, akkor nem érzek semmi különlegeset. Miért?

Figyelt kérdés
Ahányszor megcsókol, sose érzek semmi különlegeset, semmi szikrát, pedig tetszik, és ő is odáig van értem. Mindig mondja, hogy imád velem csókolózni, meg nagyon szeret, meg kíván engem stb. Miközben csókol, markolja a seggem, magához szorít, csókolja a nyakam... Ő élvezi, de nekem semmi... :/ Mindig látom, hogy mások milyen szenvedéllyel smárolnak, meg mondják, és olvasom is, hogy milyen jó érzés, de nálam ni csenek ezek meg. Miért?

2017. máj. 19. 11:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 20/L vagyok :)
2017. máj. 19. 11:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy csak bebeszéled magadnak azt,hogy tetszik?
2017. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Minek csókolózol olyannal, aki semmit nem jelent neked? Hagyd a francba! Csak a testi igényeit akarja rajtad kielégíteni.
2017. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő szerelmes belém! Azért csókol meg, mert szeret. Régóta tetszek neki, de már belém szeretett. Számára ez nagyon jó, hogy megcsókolhat.
2017. máj. 19. 11:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Megtetszett, hogy olyan kitartó. Mindig visszautasítottam, de nem adta fel. És most meg már tetszik...
2017. máj. 19. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak meg akar dugni
2017. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan. Bem minden fiú csak 'arra' megy.
2017. máj. 19. 12:48
 8/13 A kérdező kommentje:
*nem
2017. máj. 19. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de te azt írod hogy tetszik neked, míg ő szerelmes beléd. Ez szerintem egyértelmű. Nem kéne vele lenned ha mindenkivel járnánk aki tetszik nekünk akkor elég hosszú lennének a listáink.


Szerintem mond meg neki hogy tartsatok szünetet, amíg rájössz mit érzel

2017. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, az előző jól mondja, amúgy nekem is volt ilyen kapcsolatom, én beleestem abba a hibába, hogy hagytam, hogy szeressen, de közben én nem éreztem különösebben iránta, szóval szerintem ne hagyd magad, minél hamarabb mondod meg neki hogy vége, annál jobb, mert később neki is jobban fog fájni,ha bebeszéled neki, hogy szereted, még el is hiszi és ebből a tudatból már fájdalmasabb kiszállni
2017. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!