Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan Depressziosnak erzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan Depressziosnak erzem magam. Ez pontosan miért van?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú aki tetszik es egy honap es elballag :o szoval en mar ot elengedtem hagyon a fenebe bar mostanaban nagy haverok lettunk. Az osztalyom nem annyira jo hogy jol erezzem magam benne elegge lehangol hogy meg tobb mint egy evet ide kell jarnom. Az ev vegi tanulas halalig teljesen lefaraszt. Meg még sok minden ilyen dolgot tudnek mondani amibol nagyon elegem kezd lenni most mar masodik hetvege kezdodik gomorgorcsel fokent ezek a dolgok miatt amit az elobb leirtam. Igazabol en egy vidam szemelyisegi embernek tunok mindenki szamara de elgge mas van bennem mert en elegge nagy szinesz vagyok es eleg keves ember lat at ezen a szineszeten es ezt a par embert meg nem talatam meg. Szoval jonnek ezek a fura gondok dolgok amik most mar kezdem ugy erezni hogy rabul ejtettek es nem engednek szoval hetvegekre elegge beszoktam zuhanni most is ez kezdodik gyomorgorsz ilyen szomoru szamok hallgatasa bla bla bla bla blaaa... Es nem tudom a helyzetet kezelni ez valami kamaszkori valami vagy egy depresszio kezdete? Elegge zavaros amit leirtam de ez zajlik bennem h mindjart elballag az akit szeretek nem fognak jovore abba a suliba felvenni amibe szeretnek menni es mikor lesz mar ennek az undok altalanos iskolanak vege? Lehet hogy nekem egy pchihologus kene? Valaki segitsen megorulok ettol a sok gondolattol.szerintem en bepanikolok egyre jobban. Valaki segitsen kezelni a helyzetet!?!??!

2017. máj. 19. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest,hogy ilyen zavarosan irtam es ekezetlenul. Igazabol egy 13 eves lanyrol van szo.
2017. máj. 19. 21:28
 2/5 anonim válasza:

Azta.. azt hittem egyedül vagyok így. Ugyanez. Utálom az osztályom, az évvégi tanulas lefaraszt, van mikor hanyingerrel kelek fexek. Eddig vezetett. Most fogok kiláballni belőle szerintem mert mint kiderül laltózérzékeny is lettem. Pszichologusnal is voltam. Tehat ja. Ha van kedved dumalni nyugodtan irj. 😀 es ne félj. Én is azt hittem igy fogok meghallni de nem. Most boldogabb vagyok. Es kezdek kilábalni a dologbol😊😊

Sok sikert😀

Legy erős ☺

2017. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly és tavaly elött pont ugyan ez volt velem. Ha szeretnél irhatsz privibe és beszélgethetünk. Kerdezhetsz stb.
2017. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általánosban én is így jártam. Tetszett egy fiú aki akkor érettségizett amikor én felvételiztem. Én akkor a padlón voltam, mivel a fiú nem keresett a közösségi oldalakon. Pedig személyesen mindig szépeket mondott. De én nem kezdeményeztem, így egy álom maradt hónapokig. (azóta eltelt 4 év és barátok vagyunk a sráccal.)

Az év végi tanulás mindig fárasztó: szinte minden tantárgyból minden órán doga. Hogy miért? Mert a tanárok rájönnek, hogy kevés a jegy és nem a legegyértelműbbek az átlagok. (Pl: 4,5. Az ötös vagy négyes?!) De ezt az 1 hónapot már fél lábbal is ki fogod bírni. Ilyenkor nem szabad leereszteni, mert akkor nem olyan jegyek lesznek a bizonyítványban, amit szeretnél.

Az osztállyal nekem is gondom volt: folyamatos csúfolás, nem volt összetartás. Én az évfolyamtársakkal és más osztályokkal is jóban voltam. De ha kibírtál 6-7 évet akkor az utolsót is kifogod! KONCENTRÁLJ a tanulásra, és az igaz barátokra!


És igen! Ez a kamaszkor, és egy kezdeti depi. De olyan kamaszos depi, amit neked kell leküzdeni! Elmehetsz a pszihológushoz, de nekem csak időpazarlás volt.

Én akkor éreztem magam jobban, amikor más osztályokból a fiúk úgymond udvaroltak nekem! Akkor az osztályból a fiúk leszálltak rólam.

És én is itt vagyok, hogy szeptembertől egyetemre megyek, boldog párkacsolatban élek, vannak barátaim, legjobb barátaim, és egy szörnyű kamaszkoron vagyok túl! Kitartás! Előtted az élet, amiből néhány év rossz lesz! De előre kell nézni! Ha szeretnél privátban írhatsz!

18/L ☺

2017. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a batorito szavakat nagyon sokat jelent ez nekem!!
2017. máj. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!