Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem életem szerelmével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem életem szerelmével, aki mostmár csak kihasznál engem, és én gyötrődök, mi legyen?

Figyelt kérdés

11 hónapja már hogy összejöttünk, én 22F, ő 19L, életünk legnagyobb szerelme volt? ez.

De ő már egy ideje kijött ebből, de még néha 2-3 hetente együtt ... alszunk. Beszélni nem beszélünk már.

Viszont én még bele vagyok esve.

Mi ez szerintetek?

Lányok, miért csináljátok ezt hogy nagy szerelem után, még szexre hasznájátok a pasit, és nem törődtök azzal hogy a pasi mit érez? mi lehet ez? nem értem a szitut. (külsőre amúgy nagyon bejövök neki,és nem is titkolja).


2017. máj. 19. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
,,Összejöttem életem szerelmével, aki mostmár csak kihasznál engem, és én gyötrődök, mi legyen?" A kérdést nem lehet értelmezni..... Te összejöttél az életed szerelmével? Hát ha életed szerelme lenne nem ,,gyötrődnél, meg nem használna ki" Javaslom hogy szakíts vele, mert csak a pénzedért van oda. A mai világba már nincs olyan, hogy "életem szerelme,, meg hogy" "igaz szerelem örökké,, persze, van, max a pénzedért. Le lehet pontozni, de az igazság az igazság marad...
2017. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kerdezz ra mert egy kapcsolatban fontos hogy a felek megosszak a problemajukat foleg ha valami zavaro van a kapcsolatban.


nem ertem hogy szerinted hogy hasznalna ki, ha egy honapban ketszer alszotok egyutt... es hogy erted hogy nem beszeltek? nincs kozos tema ?

2017. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs közös téma, lesz*arás van. még néha elköszönés sincs.


Az életem szerelme azt jelenti, hogy ennyire még sosem tetszett senki és nem is fog. Nála is ugyanez volt.


Kommunikáció nem működik, kérdem mi baj: rám mosolyog és azt mondja semmi.

2017. máj. 19. 22:50
 4/5 anonim válasza:
Hagyd ott. Nem az életed szerelme ez már innen is látszódik.
2017. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják rózsaszín ködnek.
2017. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!