Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz ha egész nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egész nap beszélek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Minden nap,rendszeresen kihagyás nélkül.Mindent elmesél ami történik vele,én is neki.Rákérdeztem hogy nem e túl sok neki a beszélgetés azt mondta nem és neki így sokkal jobb.Bejövök neki,ő is nekem.Bókolok neki néha,dicsérem,törődöm vele.Mindig szépen beszélek hozzá.A beszélgetésünk 90% a viccből és humorból áll.Még ismerkedős fázisban vagyunk,a találkozást várom már de még nem akarja.Viszont van egy prpbléma.Sajnos vannak rossz és nehéz napjaim amikor hulla fáradt vagyok,van neki is. Akkor semmirevaló vagyok és előfordul hogy már nem tudok mit írni neki.Egyszerüen nem funkcionál rendesen az agyam a fáradtságtól és nem jut eszembe semmi amit mondhatnék.Nagyon megértő lány bármit elmondok neki nem haragszik meg.De akkor sem szeretnék szünetet tartani.Ekkor mondja azt hogy mesélj valamit.Ami elég kínos.Ehhez szeretnék ötleteket kérni hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet vagy mit hozzak fel hogy ne legyen kínos.Ritkán van ez de előfordul.Nem szeretném magára hagyni egy percre sem,bízom benne hogy ebből nagyon szép kapcsolat lesz és szeretni fogom mindennél jobban.Még csak 2 hete ismerjük egymást de már egész napokat beszélünk.Hol vannak akkor még a közös élmények,együtt töltött idők.
2017. máj. 22. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2017. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? :D Jól kijöttök, megtaláltátok a közös hangot és ahogy te is írtad ebből így előbb utóbb kapcsolat is lehet.

Az hogy kínos helyzetekben mit lehetne tenni ... nézz körül a filmek, sztárok hírében, keress 1-2 vicces videót vagy olyant amit te érdekesnek találsz és máris van miről traccsolni :) Egy vicces képből is ki tud indulni egy jó kis beszélgetés :) Kérdezgesd őt is hogy mi történt még az elmesélteken kívül vele. Nem tudom, hogy beszéltetek e már róla de lassan itt a nyár. Érdeklődhetsz hogy tervez e diákmunkát vagy hogy megy e valahova nyaralni és akár ajánlgathatsz neki pár helyet :)

Vaaagy jöhet a jól bevált időjárásos téma :D

2017. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten ilyenek vagytok, hogy tudtok és szeretnétek egész nap beszélni, egyáltalán nem gáz :D Akkor kínos a dolog, mikor az egyik ilyen a másik pedig nem, szerencsések vagytok, hogy nálatok nem így van.

Ilyen pillanatok mint nálatok mindig vannak és lesznek is, nem lehet ellenük tenni. Élőben persze könnyű megoldani, összebújtok, csak egymás társaságát élvezitek, nem kínos jó esetben. Legjobb megoldás szerintem az, ha nem beszéltek kis ideig és akkor írtok mikor már lesz mit. De ha ennyi időre sem szeretnél elszakadni bedobhatsz olyat is, hogy pl hol lennél most legszívesebben, mit csinálnál stb. Vagy csak mindennapos kis semmiségeket leírhatsz, amiket nem is jutna eszedbe közvetíteni amúgy.

2017. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem gáz :)

Jó ha ennyi témátok van. Honnan ismeritek egymást?

2017. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De ha nagyon fáradt vagy, nyugodtan mondd meg neki. Meg fogja érteni, hogy akkor épp nem tudsz annyit beszélni.
2017. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat,megfogadom mindenki tanacsat :) amugy neten ismerkedtunk meg egy anonim oldalon.Tudom nem a legjobb de akkor is sztem van benne valami mert ha mar beleszeretsz a szemelyisegebe akkor mar nem erdekel hogy kulsoleg hogy nez ki..n ez igy van.. habar neten nem a legjobb ismerkedni de mindig osszejohet,de lehet csalodas is
2017. máj. 23. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!