Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni hogy változzo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyusz kérdése:

Mit tudnék tenni hogy változzon a helyzet? Fontos

Figyelt kérdés
Szval. 2óta tetszik. osztálytársak voltunk alsóban. 5ben mind2en felvételiztünk. ugyanoda vettek fel. évfolyaamtársak vagyunk jelenleg. most az egyik osztálytársával jár akivel 5óta szeretik egymást (vagy valami ilyesmi a szitujuk). alsóban mindig együtt lógtunk. jelenleg 8os vagyok és tiszta kín szenvedés ha látom, de már beszélgetni se beszélgetünk. rettentő szánalmas a szerelmi életem. nem tudom mit lehetne tennem hogy ez változzon

2017. máj. 23. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Annyit tudok mondani hogy :

próbáld meg keresni a társaságát, alakíts ki vele egy barátságos kapcsolatot, de ne dobd magadat egyből a karjai közé,mert akkor nem lesz ott a kihívás és nem fogsz érdekesnek tűnni


De egy idő után lehet hogy elkezdenek halványodni az érzéseid iránta, ilyenkor nincs mit tenni majd találsz valaki mást.


Amúgy ha másik lányokkal látod féltékeny leszel?

2017. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!