Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha sokat néztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha sokat néztek egy lány szemébe, még akkor is ha nem épp vele beszélsz meg órán sokszor nézed az azt jelenti, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
És ha esetleg nem, de a lány is sokszor néz az titeket zavar?

2017. máj. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általában azért nézek meg valakit mert tetszik.


Bár ha arra fordul akkor taktikázunk, mert egyenlőre nem igen akarok semmit se senkitől, mert egyszerűen nem lenne rá időm suli+munka mellett.


Ha meg normális vagy van közös ismerősünk aki hajlandó bemutatni neki akkor ha úgy gondolom azért felveszem vele a kapcsolatot, beszélgetni még lehet, abból rossz dolog még nem történt, max következhet...


A jövőt meg senki nem látja előre, szóval bármi lehet.

2017. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csucsu007 ***** válasza:
85%
Lehet hogy tetszik, lehet, hogy nem. Ez ennyiből nem dönthető​ el
2017. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Azért a pasik ritkán szoktam bámulni olyan nőket, aki nem tetszik nekik.

Én pl. tök dagadt vagyok, a pasik konkrétan levegőnek néznek, mintha ott sem lennék.

2017. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*szoktak
2017. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 valakinek biztos te leszel a tökéletes :)
2017. máj. 23. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább azért mert valami furcsát látók rajta. Pl: egy nagy pók ott mászik a válán, vagy rá szált egy darázs 😂
2017. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!