Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti hogy szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy szoktátok jelezni egy lány felé hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, es jár a sulinkba egy nagyon helyes srác (ő is 14) es mar vagy egy éve probalom keresni a társaságát, üzenek neki, ő vissza is ír, es jókat szoktunk beszélgetni. Viszont mindezt csak üzenetben, ugyanis a suliban kb levegőnek néz főleg ha a többi fiú ott van. Eléggé kiszámíthatatlan ahogy közeledik felém, van hogy csak hozzámvág egy sértést van hogy teljesen normális es kedves velem, es segitőkész (szerncsére az utóbbi többször fordul elő). Tudtommal nincs barátnője, es még sose volt.


Nagyon köszönöm előre is a válszokat, mert már nagyon tehetetlennek erzem magam...



2017. máj. 24. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
+oran neha eszreveszem hogy engem figyel, es mosolyog, iylenkor akaratlanul is elpirulok, es visszamosolygok, de igazaboo ennyi.
2017. máj. 24. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek elég valószínű jegyek, nem biztos, de hasonlóan viselkednék 14 évesen a kiszemeltemmel.

20F

2017. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hosszan nezem a szemet a hajat de nem a seggét vagy a mellét nyugi meg én csak akkor tudom bevallani ha mar olyan a hangulat mert elég félénk vagyok de csak a lányokkal
2017. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak barátkozni szeretne veled de nem mer kezdeményezni...

Ha szerelmes lenne beléd vagy ilyesmi akkor szerintem veled lenne és nem nézne levegőnek

Az is lehet h amúgy tökre bír téged csak égőnek érzi ha veled barátkozik vagy a többi barátja nem nagyon bír téged és ezért nem megy oda hozzád h a barátai ne rágjanak be rá

2017. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!