Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm állandóan zaklat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan zaklat az öltözködésem miatt, már nem bírom?

Figyelt kérdés
Múltkor például az volt a baja, hogy elmentem moziba vele barna szandálban, fehér zoknival. Azt mondta, hogy mennyire gáz vagyok és mindenki minket nézett. Sztm tökre praktikus volt jól éreztem magam benne, kényelmes is volt, nem értem mit van ezen annyira kiakadva. Nagyon szeretem, de néha elgondolkozom, hogy megéri-e az, hogy állandóan megszabja az öltözködésem. 20/f

2017. máj. 25. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

"Öltözködésed".


Ez ízléstelen, nem praktikus.

2017. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Zokni szandál kombináció??!!!!! Ez ultra gáz, már ne is haragudj 😂😂😂 hiaba imádom a páromat és hiaba irtó jó pasi, ki nem mozdulnák vele így 😁😁😁😁
2017. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

"vele barna szandálban, fehér zoknival" Szerintem te direkt trollkodsz. :D

Ha nem: engem is zavarna, de ha te ebben jól érzed magad, akkor ez van, nem szabhatom meg mit hordasz. Amúgy azért érzem trollkodásnak, mert az eddigi zokniszandálos kombinációkban mindig sötétebb, barnás zoknit láttam, direkt a kosz miatt.

2017. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, de fehér ing volt rajtam ne röhögtess már, hogy menne ahhoz a fekete zokni, meg különben is tiszta a lában nem szoktam összerretkelni, inkább abban segíts, hogy kezeljem a barátnőmet. :)
2017. máj. 25. 16:39
 5/22 anonim ***** válasza:
szakíts vele hogy találjon egy igényes pasit :D szegény csaj, inkább ő hogy bírja :D
2017. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

remélem nem igazi a kérdés. a szandál zokni soha, semmilyen körülmények közt nem igényes, normális.

https://www.youtube.com/watch?v=B7En0z2A38c

2017. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem a te lábad retkes, hanem a por, az utca. :D


"Igen, de fehér ing volt rajtam ne röhögtess már, hogy menne ahhoz a fekete zokni" :DD


Hát ha sokat cseszeget, akkor mit tudom én, mond neki, hogy leveszed, ha ő is hord olyan ruhát, amilyet te szeretnél.

2017. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ezt a videót akartam én is linkelni. :DD

De most tényleg, ha szereti, akkor hordja már szegény.

2017. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Zokni szandállal az egyik legnevetségesebb kombináció öltözködésben. :D

Nem csoda, ha nem örül neki.

Megjegyzem, egy Converse mondjuk még pratikusabb is lenne.

2017. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

multkor hasonló témát beszélgettünk nagyobb haveri társaságba... értem én hogy gáz meg minden mert a mai normák szerint nem divat meg minden

de 1 nyomós okot valaki hogy mért van így??

azon kívűl hogy "mert hogy néz már az ki??"

2017. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!