Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztünk valami? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Szoval a barátnőim szerint lesz valami csak en nem hiszem el. Kb. fél éve mellettem ül megakarja fogni a kezem folyamatosan néz látpm hogy a számat nézi kötöszködik ezekből én is azt mondanám hogy tetszek neki csak eközben kb 4-5 hónapja volt barátnője nem sokáig de volt hallottam ahogy az egyik barátja mondja a másiknak hogy öszze fogunk jönni a másik meg azt mondta hogy nem olyan biztos az. Akkor beszélt nekik is rólam? Segítsetek mert nem értem

2017. máj. 26. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet valami ha egyikőtök tesz valami érdemi lépést, de anélkül semmi nem lesz.

19F

2017. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te mit csinálnál ha egy lány bevallja hogy szeret és te nem szereted?
2017. máj. 26. 12:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Legközelebb tagold a mondatod, mert így kicsit nehéz értelmezni.. Annyit mondott, hogy össze fogunk jönni, ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy VELED fog összejönni.

A másik, meg úgy írsz erről, mintha te csak egy szemlélő lennél, és szarsz az egészbe. Neked nem érdeked, hogy legyen valami?

2017. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Te mit csinálnál ha egy lány bevallja hogy szeret és te nem szereted?"

Noha kinőttem a tinikorból, az ilyen kérdésekre mindig NEM a válasz. Épeszű ember azzal jön össze, aki kell neki.

2017. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném hogy legyen köztünk valami, csak közben meg látom a többi oszt.társamat hogy összesúgnak ha meglátnak minket együtt és ő is nevet rajtuk. Direkt lenéz közröhely tárgya lettem miatta
2017. máj. 27. 21:13
 6/12 A kérdező kommentje:
De közben meg ott van azaz oldala mikor kettesben vagyunk akkor nagyon aranyos velem. Beteg lett apám és vigasztalt elterelte róla a figyelmem tényleg nagyon rendes volt velem. Ezért nem értem mindíg máshogy viselkedik.
2017. máj. 27. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

" Ezért nem értem mindíg máshogy viselkedik."


Örülne, ha megdughatna, de a többiek előtt szégyell téged.

2017. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. máj. 28. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kérdésedre válaszolva, hogy mit tennék. Szépen udvariasan elmondanám, hogy köszönöm, hogy nyíltan elmondtad, de részemről az érzés nem kölcsönös.
2017. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Èrtem, remèlem ő is így fog reagálni elfogom neki mondani csak kivárom a megfelelő alkalmat. Bízom benne, hogy nem fog visítva nevetni rajtam.
2017. máj. 29. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!