Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki kb.2 évig nagyon terszett nekem és pont akkor akartam neki elmondani az érzéseimet,amikor kiderült,hogy más lánnyal kezdett el randizni.Nagyon szomorú voltam,de később,1 hónappal később azt hittem már túl vagyok rajta.Még mindig helyesnek láttam és szimpatikusnak,egy olyan embernek akire felnézek,csodálom,tisztelem.Sőt ,ha randira kérne,akkor igent mondanék.De már nem éreztem iránta semmit,mármint ugyanúgy,mint azelőtt.Viszont ma este róla álmodtam,amint elmondom neki az érzéseimet és ő visszautasít.Mikor fölkeltem zaklatott voltam és szomorú,még folytak a könnyeim is.Nem örültem neki,mivel azóta csak rá gondolok,de nem akarok megint csalódni!4 hónappal a csalódás után megint van valami.Nem tudom,hogy mi ez ami velem történik,Segítsetek kérlek,össze vagyok zavarodva és szomorú is vagyok.

U.I.:a lány azóta dobta őt egy másik fiúért,de még jóban vannak.Állítólag a fiú(aki tetszett) még mindig járna vele.



2017. máj. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek együtt,akkor irj rá, ne félj!

Azért vagy szomorú, mert nem tudtad szerezni őt, és álmodsz róla, hogy milyen helyes pasi lehet.

2017. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig kicsit össze vagyok zavarodva,mivel most meg teljesen nyugodt vagyok.Nem tudom,hogy megéri-e,mert állítólag még mindig a másik lány érdekli.Bár el szeretném mondani neki,hogy mit érzek/éreztem iránta.
2017. máj. 27. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerindem teremts egy megfelelő alkalmat s mond el neki amit érzel. Lehet hogy visszautasít de lehet hogy nem. Lehet hogy sokkal többet érsz neki mint a másik lány,s szívesen járba veled,vagy meglehet hogy azt hiszi hogy nincs esélye nálad s ezért másnál próbálkozik,persze lehet hogy nem így van...
2017. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze,majd egyszer el akarom neki mondani,hogy mit éreztem iránta.De azt hiszem,már túl vagyok rajta.Már csak úgymond helyesnek,aranyosnak és szimpatikusnak látom. :)
2017. máj. 31. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!